gnupg2 - en to uk translation catalogue (1730 entries)

en: 
    Enter the user ID.  End with an empty line:
uk: 
    Вкажіть ідентифікатор користувача. Дані слід завершити порожнім рядком:

en: 
    GnuPG needs to construct a user ID to identify your key.
uk: 
    GnuPG має побудувати ідентифікатор користувача для розпізнавання вашого ключа.

en: 
    Pick an image to use for your photo ID.  The image must be a JPEG file.
    Remember that the image is stored within your public key.  If you use a
    very large picture, your key will become very large as well!
    Keeping the image close to 240x288 is a good size to use.
uk: 
    Виберіть зображення, яке буде використано як ваш фотоідентифікатор.
    Дані мають зберігатися у форматі JPEG. Пам’ятайте, що зображення
    зберігатиметься у вашому відкритому ключі. Якщо ви використаєте
    дуже велике зображення, ваш ключ також стане дуже великим!
    Варто дотримуватися розмірів, близьких до 240x288.

en: 
    Supported algorithms:
uk: 
    Підтримувані алгоритми:

en: 
    You need a user ID to identify your key; the software constructs the user ID
    from the Real Name, Comment and Email Address in this form:
        "Heinrich Heine (Der Dichter) <heinrichh@duesseldorf.de>"
uk: 
    Вам потрібен ідентифікатор користувача для ідентифікації вашого ключа; програма створити ідентифікатор користувача
    на основі справжнього імені, коментаря і адреси електронної пошти у такому форматі:
        "Ivan Ivanenko (farmer) <iivanenko@moyahata.ua>"

en:                 aka
uk:                 або

en:                 aka "%s"
uk:                 або «%s»

en:                using %s key %s
uk:                за допомогою %s ключа %s

en:               imported: %lu
uk:               імпортовано: %lu

en:              unchanged: %lu
uk:              без змін: %lu

en:            new subkeys: %lu
uk:            нових підключів: %lu

en:           new user IDs: %lu
uk:           нових ід. користувачів: %lu

en:           not imported: %lu
uk:           не імпортовано: %lu

en:           w/o user IDs: %lu
uk:           без ід. користувача: %lu

en:          "%s": preference for cipher algorithm %s
uk:          «%s»: перевага алгоритму шифрування %s

en:          "%s": preference for compression algorithm %s
uk:          «%s»: перевага алгоритму стискання %s

en:          "%s": preference for digest algorithm %s
uk:          «%s»: перевага алгоритму контрольних сум %s

en:          (subkey on main key ID %s)
uk:          (підключ у ідентифікаторі основного ключа %s)

en:          It is not certain that the signature belongs to the owner.
uk:          Певності у належності підпису його власнику немає.

en:          The signature is probably a FORGERY.
uk:          Підпис, ймовірно, є ПІДРОБКОЮ.

en:          There is no indication that the signature belongs to the owner.
uk:          Немає підтверджень належності підпису його власнику.

en:          This could mean that the signature is forged.
uk:          Це може означати, що підпис було підроблено.

en:         new signatures: %lu
uk:         нових підписів: %lu

en:       "%s"
uk:       «%s»

en:       Card serial no. =
uk:       Серійний номер картки =

en:       Key fingerprint =
uk:       Відбиток ключа =

en:       Subkey fingerprint:
uk:       Відбиток підключа:

en:       secret keys read: %lu
uk:       прочитано закритих ключів: %lu

en:       skipped new keys: %lu
uk:       пропущено нових ключів: %lu

en:       user IDs cleaned: %lu
uk:       вилучених ід. корист.: %lu

en:      Subkey fingerprint:
uk:      Відбиток підключа:

en:     signatures cleaned: %lu
uk:     вилучених підписів: %lu

en:    (%c) Finished
uk:    (%c) вийти

en:    (%c) Toggle the authenticate capability
uk:    (%c) увімкнути або вимкнути можливість використання для розпізнавання

en:    (%c) Toggle the encrypt capability
uk:    (%c) увімкнути або вимкнути можливість шифрування

en:    (%c) Toggle the sign capability
uk:    (%c) увімкнути або вимкнути можливість підписування

en:    (%d) DSA (set your own capabilities)
uk:    (%d) DSA (із визначенням можливостей власноруч)

en:    (%d) DSA (sign only)
uk:    (%d) DSA (лише підписування)

en:    (%d) DSA and Elgamal
uk:    (%d) DSA і Elgamal

en:    (%d) Elgamal (encrypt only)
uk:    (%d) Elgamal (лише шифрування)

en:    (%d) Existing key
uk:    (%d) Вже записаний ключ

en:    (%d) Existing key from card
uk:    (%d) Вже записаний ключ з картки

en:    (%d) RSA (encrypt only)
uk:    (%d) RSA (лише шифрування)

en:    (%d) RSA (set your own capabilities)
uk:    (%d) RSA (із визначенням можливостей власноруч)

en:    (%d) RSA (sign only)
uk:    (%d) RSA (лише підписування)

en:    (%d) RSA and RSA (default)
uk:    (%d) RSA і RSA (типовий)

en:    (%d) encrypt
uk:    (%d) шифрування

en:    (%d) sign
uk:    (%d) підписування

en:    (%d) sign, encrypt
uk:    (%d) підписування, шифрування

en:    (0) I will not answer.%s
uk:    (0) Не буду відповідати.%s

en:    (1) I have not checked at all.%s
uk:    (1) Мною не виконувалося ніяких перевірок.%s

en:    (1) Signature key
uk:    (1) Ключ підписування

en:    (2) Encryption key
uk:    (2) Ключ шифрування

en:    (2) I have done casual checking.%s
uk:    (2) Мною виконано часткову перевірку.%s

en:    (3) Authentication key
uk:    (3) Ключ розпізнавання

en:    (3) I have done very careful checking.%s
uk:    (3) Мною виконано ретельну перевірку.%s

en:    new key revocations: %lu
uk:    відкликань нових ключів: %lu

en:   %d = I do NOT trust
uk:   %d = НЕ довіряю

en:   %d = I don't know or won't say
uk:   %d = не знаю або не скажу

en:   %d = I trust fully
uk:   %d = Я довіряю повністю

en:   %d = I trust marginally
uk:   %d = Я довіряю не повністю

en:   %d = I trust ultimately
uk:   %d = довіряю без обмежень

en:   (     issuer valid from
uk:   (     видавець чинний з

en:   (  signature created at
uk:   (       підпис створено

en:   (certificate created at
uk:   (   сертифікат створено

en:   (certificate valid from
uk:   (   сертифікат чинний з

en:   Unable to sign.
uk:   Неможливо підписати.

en:   aka "%s"
uk:   або «%s»

en:   m = back to the main menu
uk:   m = повернутися до головного меню

en:   q = quit
uk:   q = вийти

en:   s = skip this key
uk:   s = пропустити цей ключ

en:   secret keys imported: %lu
uk:   імпортовано закр. ключів: %lu

en:  (end with an empty line):
uk:  (завершіть порожнім рядком):

en:  (main key ID %s)
uk:  (ідентифікатор основного ключа %s)

en:  (non-exportable)
uk:  (неекспортовний)

en:  (non-revocable)
uk:  (невідкликуваний)

en:  (optional; end with an empty line):
uk:  (необов’язковий; завершується порожнім рядком):

en:  - probably dead - removing lock
uk:  — ймовірно, не використовується — знімаємо блокування

en:  Primary key fingerprint:
uk:  Відбиток основного ключа:

en:  secret keys unchanged: %lu
uk:  закр. ключів без змін: %lu

en:  using certificate ID 0x%08lX
uk:  використовуємо ідентифікатор сертифіката 0x%08lX

en: "%s" not a key ID: skipping
uk: «%s» не є ідентифікатором ключа: пропускаємо

en: "%s" was already locally signed by key %s
uk: «%s» вже було локально підписано ключем %s

en: "%s" was already signed by key %s
uk: «%s» вже було підписано ключем %s

en: # List of assigned trustvalues, created %s
    # (Use "gpg --import-ownertrust" to restore them)
uk: # Список призначених значень довіри, створено %s
    # (Скористайтеся «gpg --import-ownertrust» для їхнього відновлення)

en: %d Admin PIN attempts remaining before card is permanently locked
uk: залишилося %d спроб визначення адміністративного пінкоду перед тим, як картку буде остаточно заблоковано

en: %d bad signatures
uk: %d помилкових підписів

en: %d keys processed (%d validity counts cleared)
uk: Оброблено %d ключів (очищено %d значень чинності)

en: %d marginal(s) needed, %d complete(s) needed, %s trust model
uk: потрібно %d обмежених, потрібно %d повних, модель довіри %s

en: %d signatures not checked due to errors
uk: %d підписів не перевірено через помилки

en: %d signatures not checked due to missing keys
uk: %d підписів не перевірено через те, що немає ключів

en: %d user IDs without valid self-signatures detected
uk: виявлено %d ідентифікаторів користувачів без коректних самопідписів

en: %lu keys cached (%lu signatures)
uk: кешовано %lu ключів (%lu підписів)

en: %lu keys cached so far (%lu signatures)
uk: зараз кешовано %lu ключів (%lu підписів)

en: %lu keys processed so far
uk: оброблено %lu ключів

en: %s %s stopped
uk: %s %s зупинено

en: %s ...
uk: %s…

en: %s does not support handler version %d
uk: у %s не передбачено підтримки обробника версії %d

en: %s does not yet work with %s
uk: %s ще не може працювати разом з %s

en: %s encrypted data
uk: Дані, зашифровані за алгоритмом %s

en: %s encrypted session key
uk: зашифрований %s ключ сеансу

en: %s encryption will be used
uk: Буде використано шифрування %s

en: %s is the new one
uk: %s є новим

en: %s is the unchanged one
uk: %s є незмінним

en: %s is too old (need %s, have %s)
uk: %s є занадто застарілою (потрібно %s, маємо %s)

en: %s key uses an unsafe (%u bit) hash
uk: Ключ %s використовує недостатньо міцний (%u-бітовий) хеш

en: %s keys may be between %u and %u bits long.
uk: ключі %s можуть мати довжину від %u до %u бітів.

en: %s keysizes must be in the range %u-%u
uk: Розміри ключів %s мають перебувати у діапазоні %u—%u

en: %s makes no sense with %s!
uk: %s є зайвим, якщо використано %s!

en: %s not allowed with %s!
uk: %s не можна використовувати разом з %s!

en: %s on %s aborted with status %i
uk: перервано спробу виконання %s для %s зі станом %i

en: %s on %s failed with status %i
uk: невдала спроба виконання %s для %s зі станом %i

en: %s signature, digest algorithm %s
uk: %s підпис, алгоритм контрольної суми %s

en: %s%%0A%%0AUse the reader's pinpad for input.
uk: %s%%0A%%0AСкористайтеся додатковою клавіатурою зчитувача для введення.

en: %s/%s encrypted for: "%s"
uk: %s/%s зашифровано для «%s»

en: %s/%s signature from: "%s"
uk: %s/%s підпис від: "%s"

en: %s: There is limited assurance this key belongs to the named user
uk: %s: є певні свідчення належності цього ключа користувачеві з вказаним іменем

en: %s: There is no assurance this key belongs to the named user
uk: %s: немає певності щодо належності цього ключа користувачеві з вказаним іменем

en: %s: directory does not exist!
uk: %s: каталогу не існує!

en: %s: error reading free record: %s
uk: %s: помилка під час спроби читання вільного запису: %s

en: %s: error reading version record: %s
uk: %s: помилка читання запису версії: %s

en: %s: error updating version record: %s
uk: %s: помилка оновлення запису версії: %s

en: %s: error writing dir record: %s
uk: %s: помилка записування запису каталогу (dir): %s

en: %s: error writing version record: %s
uk: %s: помилка записування запису версії: %s

en: %s: failed to append a record: %s
uk: %s: не вдалося додати запис: %s

en: %s: failed to create hashtable: %s
uk: %s: не вдалося створити таблицю хешів: %s

en: %s: failed to create version record: %s
uk: %s: не вдалося створити запис щодо версії: %s

en: %s: failed to zero a record: %s
uk: %s: не вдалося обнулити запис: %s

en: %s: invalid file version %d
uk: %s: некоректна версія файла %d

en: %s: invalid trustdb
uk: %s: некоректна trustdb

en: %s: invalid trustdb created
uk: %s: створено некоректну trustdb

en: %s: keyring created
uk: %s: створено сховище ключів

en: %s: not a trustdb file
uk: %s: не є файлом trustdb

en: %s: skipped: %s
uk: %s: пропущено: %s

en: %s: skipped: public key already present
uk: %s: пропущено: відкритий ключ вже існує

en: %s: skipped: public key is disabled
uk: %s: пропущено: відкритий ключ вимкнено

en: %s: trustdb created
uk: %s: створено trustdb

en: %s: unknown suffix
uk: %s: невідомий суфікс

en: %s: version record with recnum %lu
uk: %s: запис версії з номером запису %lu

en: %s:%d: deprecated option "%s"
uk: %s:%d: застарілий параметр «%s»

en: %s:%d: invalid auto-key-locate list
uk: %s:%d: некоректний список auto-key-locate

en: %s:%d: invalid export options
uk: %s:%d: некоректні параметри експортування

en: %s:%d: invalid import options
uk: %s:%d: некоректні параметри імпортування

en: %s:%d: invalid keyserver options
uk: %s:%d: некоректні параметри сервера ключів

en: %s:%d: invalid list options
uk: %s:%d: некоректні параметри побудови списку

en: %s:%d: invalid verify options
uk: %s:%d: некоректні параметри перевірки

en: %s:%u: no hostname given
uk: %s:%u: не вказано назви вузла

en: %s:%u: obsolete option "%s" - it has no effect
uk: %s:%u: застарілий параметр «%s» — він не працюватиме

en: %s:%u: password given without user
uk: %s:%u: вказано пароль, але не вказано користувача

en: %s:%u: skipping this line
uk: %s:%u: пропускаємо цей рядок

en: %u-bit %s key, ID %s, created %s
uk: %u-бітовий ключ %s, ідентифікатор %s, створено %s

en: (No description given)
uk: (Опису не надано)

en: (Probably you want to select %d here)
uk: (Ймовірно, вам варто тут вибрати %d)

en: (This is a sensitive revocation key)
uk: (Це критичний ключ відкликання)

en: (deadlock?)
uk: (застаріле блокування?)

en: (sensitive)
uk: (важливий)

en: (this does not seem to be an encrypted message)
uk: (здається, це не зашифроване повідомлення)

en: (this is the MD2 algorithm)
uk: (це алгоритм MD2)

en: (this is the RC2 algorithm)
uk: (це алгоритм RC2)

en: (unless you specify the key by fingerprint)
uk: (якщо ключ не задано відбитком)

en: * The `sign' command may be prefixed with an `l' for local signatures (lsign),
      a `t' for trust signatures (tsign), an `nr' for non-revocable signatures
      (nrsign), or any combination thereof (ltsign, tnrsign, etc.).
uk: * До команди «sign» можна додати «l» для локальних підписів (lsign),
      «t» для надійних підписів (tsign), «nr» для підписів без відкликання
      (nrsign) або будь-яку комбінацію (ltsign, tnrsign тощо).

en: --clearsign [filename]
uk: --clearsign [назва файла]

en: --decrypt [filename]
uk: --decrypt [назва файла]

en: --edit-key user-id [commands]
uk: --edit-key user-id [команди]

en: --encrypt [filename]
uk: --encrypt [назва файла]

en: --output doesn't work for this command
uk: --output не працює з цією командою

en: --passwd <user-id>
uk: --passwd <ідентифікатор-користувача>

en: --sign --encrypt [filename]
uk: --sign --encrypt [назва файла]

en: --sign --symmetric [filename]
uk: --sign --symmetric [назва файла]

en: --sign [filename]
uk: --sign [назва файла]

en: --store [filename]
uk: --store [назва файла]

en: --symmetric --encrypt [filename]
uk: --symmetric --encrypt [назва файла]

en: --symmetric --sign --encrypt [filename]
uk: --symmetric --sign --encrypt [назва файла]

en: --symmetric [filename]
uk: --symmetric [назва файла]

en: 1 bad signature
uk: 1 помилковий підпис

en: 1 signature not checked due to a missing key
uk: 1 підпис не перевірено через те, що немає ключа

en: 1 signature not checked due to an error
uk: 1 підпис не перевірено через помилку

en: 1 user ID without valid self-signature detected
uk: виявлено 1 ідентифікатор користувача без коректного самопідпису

en: @
    (See the man page for a complete listing of all commands and options)
uk: @
    (Щоб ознайомитися зі списком команд і параметрів, скористайтеся сторінкою довідника (man))

en: @
    Commands:
uk: @
    Команди:

en: @
    Examples:
    
     -se -r Bob [file]          sign and encrypt for user Bob
     --clearsign [file]         make a clear text signature
     --detach-sign [file]       make a detached signature
     --list-keys [names]        show keys
     --fingerprint [names]      show fingerprints
uk: @
    Приклади:
    
     -se -r Bob [файл]          підписати і зашифрувати дані для користувача Bob
     --clearsign [файл]         створити текстовий підпис
     --detach-sign [файл]       створити від’єднаний підпис
     --list-keys [назви]        показати ключі
     --fingerprint [назви]      показати відбитки

en: @
    Options:
uk: @
    Параметри:

en: @Commands:
uk: @Команди:

en: @Options:
uk: @Параметри:

en: ASCII armored output forced.
uk: Призначено виведення у форматі ASCII.

en: Admin PIN
uk: Адміністративний пінкод

en: Admin commands are allowed
uk: Команди адміністрування дозволено

en: Admin commands are not allowed
uk: Команди адміністрування заборонено

en: Admin-only command
uk: Команда адміністратора

en: Allow
uk: Надати

en: An ssh process requested the use of key%%0A  %s%%0A  (%s)%%0ADo you want to allow this?
uk: Процесом ssh надіслано запит щодо використання ключа%%0A  %s%%0A  (%s)%%0AНадати доступ до цього ключа?

en: Are you sure that you want to sign this key with your
    key "%s" (%s)
uk: Ви справді бажаєте підписати цей ключ вашим ключем «%s» (%s)

en: Are you sure you still want to add it? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте додати його? (y/N або т/Н)

en: Are you sure you still want to revoke it? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте відкликати його? (y/N або т/Н)

en: Are you sure you still want to sign it? (y/N)
uk: Ви певні, що все ще бажаєте підписати його? (y/N або т/Н)

en: Are you sure you want to appoint this key as a designated revoker? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте призначити цей ключ як підписане відкликання? (y/N або т/Н)

en: Are you sure you want to delete it? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте вилучити його? (y/N або т/Н)

en: Are you sure you want to replace it? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте замінити його? (y/N або т/Н)

en: Are you sure you want to use it? (y/N)
uk: Вам справді хочеться ним скористатися? (y/N або т/Н)

en: Authenticate
uk: Пройти розпізнавання

en: Available keys:
uk: Доступні ключі:

en: BAD signature from "%s"
uk: ПОМИЛКОВИЙ підпис від «%s»

en: Bad PIN
uk: Помилковий пінкод

en: Bad Passphrase
uk: Помилковий пароль

en: CA fingerprint:
uk: Відбиток CA:

en: CRC error; %06lX - %06lX
uk: помилка CRC; %06lX - %06lX

en: CRL/OCSP check of certificates
uk: перевірка сертифікатів за допомогою CRL/OCSP

en: Can't check signature: %s
uk: Не вдалося перевірити підпис: %s

en: Can't edit this key: %s
uk: Редагування цього ключа неможливе: %s

en: Can't open `%s': %s
uk: Не вдалося відкрити «%s»: %s

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cardholder's given name:
uk: Ім’я власника картки:

en: Cardholder's surname:
uk: Прізвище власника картки:

en: Certificate chain available
uk: Доступний ланцюжок сертифікації

en: Certificate chain valid
uk: Ланцюжок сертифікації є чинним

en: Certificates leading to an ultimately trusted key:
uk: Сертифікати, що призводять до необмеженої довіри до ключа:

en: Certify
uk: Сертифікувати

en: Change (N)ame, (C)omment, (E)mail or (O)kay/(Q)uit?
uk: Змінити назву (N), коментар (C), ел. пошту (E) або гаразд (O) чи вийти (Q)?

en: Change (N)ame, (C)omment, (E)mail or (Q)uit?
uk: Змінити назву (N), коментар (C), ел. пошту (E) або вийти (Q)?

en: Change passphrase
uk: Змінити пароль

en: Changing expiration time for a subkey.
uk: Зміна часу завершення строку дії для підключа.

en: Changing expiration time for the primary key.
uk: Зміна часу завершення строку дії для основного ключа.

en: Cipher:
uk: Шифр:

en: Command expects a filename argument
uk: Для команди слід вказати аргумент з назвою файла

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Component not found
uk: Компонент не знайдено

en: Compression:
uk: Стиснення:

en: Configuration for HTTP servers
uk: Налаштування для серверів HTTP

en: Configuration for Keyservers
uk: Налаштування для серверів ключів

en: Configuration for OCSP
uk: Налаштування OCSP

en: Configuration of LDAP servers to use
uk: Налаштування використання серверів LDAP

en: Correct
uk: Підтверджую

en: Create a designated revocation certificate for this key? (y/N)
uk: Створити підписаний сертифікат відкликання для цього ключа? (y/N або т/Н)

en: Create a revocation certificate for this key? (y/N)
uk: Створити сертифікат відкликання для цього ключа? (y/N або т/Н)

en: Create a revocation certificate for this signature? (y/N)
uk: Створити сертифікат відкликання для цього підпису? (y/N або т/Н)

en: Critical preferred keyserver:
uk: Критичний основний сервер ключів:

en: Critical signature notation:
uk: Критична примітка підпису:

en: Critical signature policy:
uk: Критичні правила підпису:

en: Current allowed actions:
uk: Поточні дозволені дії:

en: Current recipients:
uk: Поточні отримувачі:

en: DSA key %s requires a %u bit or larger hash
uk: Ключ DSA %s потребує хешу з %u або більшої кількості бітів

en: DSA key %s uses an unsafe (%u bit) hash
uk: Ключ DSA %s використовує небезпечне (%u-бітове) хешування

en: DSA requires the hash length to be a multiple of 8 bits
uk: Для DSA довжина хешу має бути кратною до 8 бітів

en: Data available
uk: Дані доступні

en: Data decryption succeeded
uk: Дані розшифровано

en: Data encryption succeeded
uk: Дані зашифровано

en: Data signing succeeded
uk: Дані підписано

en: Data verification succeeded
uk: Дані перевірено

en: Delete this good signature? (y/N/q)
uk: Вилучити цей дійсний підпис? (y/N/q або т/Н/в)

en: Delete this invalid signature? (y/N/q)
uk: Вилучити цей некоректний підпис? (y/N/q або т/Н/в)

en: Delete this key from the keyring? (y/N)
uk: Вилучити цей ключ зі сховища? (y/N або т/Н)

en: Delete this unknown signature? (y/N/q)
uk: Вилучити цей невідомий підпис? (y/N/q або т/Н/в)

en: Deleted %d signature.
uk: Вилучено %d підпис.

en: Deleted %d signatures.
uk: Вилучено %d підписів.

en: Deny
uk: Заборонити

en: Detached signature.
uk: Від’єднаний підпис.

en: Digest:
uk: Контрольна сума:

en: Dirmngr usable
uk: Dirmngr придатна до використання

en: Displaying %s photo ID of size %ld for key %s (uid %d)
uk: Показ фотоідентифікатора %s розміру %ld для ключа %s (uid %d)

en: Do you really want to delete the selected keys? (y/N)
uk: Справді бажаєте вилучити вибрані ключі? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to delete this key? (y/N)
uk: Справді бажаєте вилучити цей ключ? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to do this? (y/N)
uk: Ви справді цього бажаєте? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to revoke the entire key? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте відкликати весь ключ? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to revoke the selected subkeys? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте відкликати позначені підключі? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to revoke this subkey? (y/N)
uk: Ви справді бажаєте відкликати цей підключ? (y/N або т/Н)

en: Do you really want to set this key to ultimate trust? (y/N)
uk: Ви справді хочете встановити необмежену довіру до цього ключа? (y/N або т/Н)

en: Do you ultimately trust%%0A  "%s"%%0Ato correctly certify user certificates?
uk: Бажаєте встановити абсолютний рівень довіри до%%0A  «%s»%%0Aз метою належної сертифікації сертифікатів користувача?

en: Do you want to issue a new signature to replace the expired one? (y/N)
uk: Бажаєте видати новий підпис для заміни застарілого? (y/N або т/Н)

en: Do you want to promote it to a full exportable signature? (y/N)
uk: Бажаєте розширити сферу використання до повністю експортованого підпису? (y/N або т/Н)

en: Do you want to promote it to an OpenPGP self-signature? (y/N)
uk: Бажаєте розширити сферу використання до самопідпису OpenPGP? (y/N або т/Н)

en: Do you want to sign it again anyway? (y/N)
uk: Бажаєте підписати його попри все? (y/N або т/Н)

en: Do you want your signature to expire at the same time? (Y/n)
uk: Бажаєте, щоб строк дії вашого підпису був таким самим? (Y/n або Т/н)

en: Email address:
uk: Адреса ел. пошти:

en: Encrypt
uk: Зашифрувати

en: Encryption algorithm supported
uk: Підтримуваний алгоритм шифрування

en: Enter DNS names
uk: Вкажіть назви DNS

en: Enter JPEG filename for photo ID:
uk: Вкажіть назву файла JPEG для фотоідентифікатора:

en: Enter URIs
uk: Вкажіть адреси

en: Enter an optional description; end it with an empty line:
uk: Вкажіть необов’язковий опис; завершіть його порожнім рядком:

en: Enter email addresses
uk: Вкажіть адреси ел.пошти

en: Enter new filename
uk: Введіть нову назву файла

en: Enter new passphrase
uk: Вкажіть новий пароль

en: Enter number(s), N)ext, or Q)uit >
uk: Вкажіть номер, далі (N) чи вийти (Q) >

en: Enter passphrase
uk: Вкажіть пароль

en: Enter the X.509 subject name:
uk: Вкажіть назву призначення X.509:

en: Enter the keygrip:
uk: Вкажіть keygrip:

en: Enter the new passphrase for this secret key.
uk: Вкажіть новий пароль для цього закритого ключа.

en: Enter the notation:
uk: Вкажіть примітку:

en: Enter the user ID of the designated revoker:
uk: Вкажіть ідентифікатор користувача підписаного відкликання:

en: Enter your preferred keyserver URL:
uk: Вкажіть адресу вашого основного сервера ключів:

en: Error -
uk: Помилка -

en: Error reading backup key from `%s': %s
uk: Помилка читання резервного ключа з «%s»: %s

en: Error: Combined name too long (limit is %d characters).
uk: Помилка: складена назва є занадто довгою (максимум — %d символів).

en: Error: Double spaces are not allowed.
uk: Помилка: не можна використовувати подвійні пробіли.

en: Error: Login data too long (limit is %d characters).
uk: Помилка: дані користувача є занадто довгими (максимум — %d символів).

en: Error: Only plain ASCII is currently allowed.
uk: Помилка: у поточній версії можна використовувати лише звичайний ASCII.

en: Error: Private DO too long (limit is %d characters).
uk: Помилка: особисті дані D0 є занадто довгими (максимум — %d символів).

en: Error: The "<" character may not be used.
uk: Помилка: символ «<» не можна використовувати.

en: Error: The trustdb is corrupted.
uk: Помилка: trustdb пошкоджено.

en: Error: URL too long (limit is %d characters).
uk: Помилка: адреса є занадто довгою (максимум — %d символів).

en: Error: invalid characters in preference string.
uk: Помилка: некоректні символи у рядку основної мови.

en: Error: invalid formatted fingerprint.
uk: Помилка: некоректне форматування відбитка.

en: Error: invalid length of preference string.
uk: Помилка: некоректна довжина рядка основної мови.

en: Error: invalid response.
uk: Помилка: некоректна відповідь.

en: Expired signature from "%s"
uk: Прострочений підпис від «%s»

en: External verification of component %s failed
uk: Помилка зовнішньої перевірки компонента %s

en: Features:
uk: Можливості:

en: File `%s' exists.
uk: Файл «%s» існує.

en: GPG_TTY has not been set - using maybe bogus default
uk: GPG_TTY не встановлено — можливе використання підробного типового значення

en: Go ahead and type your message ...
uk: Почніть вводити ваше повідомлення...

en: Good signature from
uk: Правильний підпис від

en: Good signature from "%s"
uk: Належний підпис від «%s»

en: Gpg-Agent usable
uk: Gpg-Agent придатний до використання

en: Hash:
uk: Хеш:

en: Hint: Select the user IDs to sign
uk: Підказка: виберіть ідентифікатори користувача для підписування

en: How carefully have you verified the key you are about to sign actually belongs
    to the person named above?  If you don't know what to answer, enter "0".
uk: Наскільки ретельно ви перевірили те, що ключ, який ви маєте намір підписати,
    справді належить особі, ім’я якої вказано вище? Якщо ви не знаєте відповіді, введіть «0».

en: How much do you trust that this key actually belongs to the named user?
uk: Наскільки ви певні, що цей ключ справді належить користувачеві з вказаним іменем?

en: I have checked this key casually.
uk: Цей ключ перевірено мною частково.

en: I have checked this key very carefully.
uk: Цей ключ ретельно перевірено мною.

en: I have not checked this key at all.
uk: Цей ключ не перевірявся мною.

en: I'll change it later
uk: Я зміню його пізніше

en: IDEA cipher unavailable, optimistically attempting to use %s instead
uk: Шифр IDEA недоступний, спробуємо скористатися замість нього %s

en: If that does not work, please consult the manual
uk: Якщо результат буде незадовільним, будь ласка, зверніться до підручника

en: Included certificates
uk: Включені сертифікати

en: Invalid character in comment
uk: Некоректний символ у коментарі

en: Invalid character in name
uk: Некоректний символ у імені

en: Invalid characters in PIN
uk: Некоректні символи у пінкоді

en: Invalid command  (try "help")
uk: Некоректна команда  (скористайтеся командою «help»)

en: Invalid key %s made valid by --allow-non-selfsigned-uid
uk: Некоректний ключ %s визнано чинним через параметр --allow-non-selfsigned-uid

en: Invalid passphrase; please try again
uk: Некоректний пароль; повторіть спробу

en: Invalid selection.
uk: Некоректний вибір.

en: Invalid subject name `%s'
uk: Некор. назва призн. «%s»

en: Invalid subject name label `%.*s'
uk: Некоректна мітка назви призначення «%.*s»

en: Is this correct? (y/N)
uk: Все правильно? (y/N або т/Н)

en: Is this okay? (y/N)
uk: Все правильно? (y/N або т/Н)

en: Is this photo correct (y/N/q)?
uk: Це потрібна вам фотографія (y/N/q)?

en: It is NOT certain that the key belongs to the person named
    in the user ID.  If you *really* know what you are doing,
    you may answer the next question with yes.
uk: Не можна з певністю вважати, що ключ належить особі,
    вказаній у ідентифікаторі користувача. Якщо вам *точно*
    відомі наслідки ваших дій, можете ствердно відповісти
    на наступне питання.

en: Key %s is already revoked.
uk: Ключ %s вже відкликано.

en: Key available at:
uk: Ключ доступний на:

en: Key does not expire at all
uk: Ключ не має обмеження строку дії

en: Key expires at %s
uk: Ключ діє до %s

en: Key generation canceled.
uk: Створення ключа скасовано.

en: Key generation failed: %s
uk: Помилка під час спроби створення ключа: %s

en: Key has been compromised
uk: Ключ скомпрометовано

en: Key has only stub or on-card key items - no passphrase to change.
uk: До ключа включено лише типовий заповнювач або записи ключа з картки — ніяких паролів не потрібно змінювати.

en: Key is no longer used
uk: Ключ більше не використовується

en: Key is protected.
uk: Ключ захищено.

en: Key is revoked.
uk: Ключ відкликано.

en: Key is superseded
uk: Ключ замінено

en: Key is valid for? (0)
uk: Яким є строк чинності ключа? (0)

en: Key not changed so no update needed.
uk: Ключ не змінено, отже оновлення непотрібне.

en: Keyring
uk: Сховище ключів

en: Keyserver no-modify
uk: Сервер ключів без можливості зміни

en: LDAP server list
uk: список серверів LDAP

en: Language preferences:
uk: Основна мова:

en: Login data (account name):
uk: Дані користувача (назва запису):

en: Make off-card backup of encryption key? (Y/n)
uk: Створити резервну копію ключа шифрування поза карткою? (Y/n або Т/н)

en: NOTE: %s is not for normal use!
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: %s не призначено для звичайного використання!

en: NOTE: There is no guarantee that the card supports the requested size.
          If the key generation does not succeed, please check the
          documentation of your card to see what sizes are allowed.
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: не можна гарантувати підтримку карткою бажаного
          розміру. Якщо ключ не вдасться створити, будь ласка,
          ознайомтеся з документацією до вашої картки, щоб
          визначити дозволені розміри.

en: NOTE: This key is not protected!
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: цей ключ не захищено!

en: NOTE: a key's S/N does not match the card's one
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: серійний номер ключа не збігається з серійним номером ключа на картці

en: NOTE: backup of card key saved to `%s'
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: резервну копію ключа на картці збережено до «%s»

en: NOTE: creating subkeys for v3 keys is not OpenPGP compliant
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: створення підключів для ключів v3 несумісне з OpenPGP

en: NOTE: key has been revoked
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: ключ було відкликано

en: NOTE: keys are already stored on the card!
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: ключі вже збережено на картці!

en: NOTE: no default option file `%s'
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: не виявлено файла типових параметрів «%s»

en: NOTE: old default options file `%s' ignored
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: застарілий файл типових параметрів «%s» проігноровано

en: NOTE: primary key is online and stored on card
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: основний ключ використано і збережено на картці

en: NOTE: secondary key is online and stored on card
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: вторинний ключ використано і збережено на картці

en: NOTE: secret key %s expired at %s
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: строк дії закритого ключа %s завершився %s

en: NOTE: sender requested "for-your-eyes-only"
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: вимога відправника: «лише для Вас»

en: NOTE: signature key %s expired %s
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: строк дії ключа підпису %s завершився %s

en: NOTE: signature key %s has been revoked
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: ключ підпису %s було відкликано

en: NOTE: simple S2K mode (0) is strongly discouraged
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: наполегливо не рекомендуємо вам користуватися простим режимом S2K (0)

en: NOTE: trustdb not writable
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: запис до trustdb заборонено

en: NOTE: won't be able to encrypt to `%s': %s
uk: ЗАУВАЖЕННЯ: не вдасться зашифрувати до «%s»: %s

en: Name may not start with a digit
uk: Ім’я не може починатися з цифри

en: Name must be at least 5 characters long
uk: Ім’я має бути не коротшим за 5 літер

en: Need one component argument
uk: Слід вказати один аргумент компонента

en: Need the secret key to do this.
uk: Для цього потрібен закритий ключ.

en: No
uk: Ні

en: No argument allowed
uk: Не можна вказувати аргументів

en: No audit log entries.
uk: Немає записів журналу перевірки.

en: No corresponding signature in secret ring
uk: Немає відповідного підпису у сховищі закритих ключів

en: No fingerprint
uk: Без відбитка

en: No help available
uk: Довідки не передбачено

en: No help available for `%s'
uk: Довідки щодо %s не виявлено

en: No help available for `%s'.
uk: Довідки щодо «%s» не виявлено.

en: No key with this keygrip
uk: Немає ключів з таким значенням keygrip

en: No reason specified
uk: Причину не вказано

en: No subject name given
uk: Не вказано назви призначення

en: No subkey with index %d
uk: Підключа з індексом %d не існує

en: No such user ID.
uk: Немає такого ідентифікатора користувача.

en: No trust value assigned to:
uk: Не вказано значення довіри до:

en: No user ID with hash %s
uk: Ідентифікатора користувача з хешем %s не існує

en: No user ID with index %d
uk: Ідентифікатора користувача з індексом %d не існує

en: Not a valid email address
uk: Некоректна адреса електронної пошти

en: Not a valid keygrip (expecting 40 hex digits)
uk: Некоректний keygrip (мало бути вказано 40 шістнадцяткових цифр)

en: Not signed by you.
uk: Не підписано вами.

en: Notations:
uk: Примітки:

en: Note that group specifications are ignored
uk: Зауважте, що специфікації груп буде проігноровано

en: Note that this key cannot be used for encryption.  You may want to use
    the command "--edit-key" to generate a subkey for this purpose.
uk: Зауважте, що цей ключ не може бути використано для шифрування. Ви можете
    скористатися командою «--edit-key» для створення підключа з цією метою.

en: Note, that this software is not officially approved to create or verify such signatures.
uk: Зауважте, що це програмне забезпечення не є офіційно схваленим для створення або перевірки таких підписів.

en: Note: Signer's address `%s' does not match DNS entry
uk: Зауваження: адреса автора підпису «%s» не збігається з записом DNS

en: Note: This key has been disabled.
uk: Зауваження: цей ключ було вимкнено.

en: Note: This key has expired!
uk: Зауваження: строк дії цього ключа вичерпано!

en: Note: This passphrase has never been changed.%0APlease change it now.
uk: Зауваження: цей пароль ще не змінювався.%0AБудь ласка, змініть його зараз.

en: Note: Verified signer's address is `%s'
uk: Зауваження: перевіреною адресою автора підпису є «%s»

en: Note: key %s has no %s feature
uk: Зауваження: у ключі %s не передбачено можливості %s

en: Note: key %s has no preference for %s
uk: Зауваження: у ключі %s не передбачено переваг для %s

en: Nothing deleted.
uk: Нічого не вилучено.

en: Nothing to sign with key %s
uk: Нічого підписувати ключем %s

en: Now creating certificate request.  This may take a while ...
uk: Створюємо запит щодо сертифікації. Його обробка триватиме певний час…

en: Number of recipients
uk: Кількість отримувачів

en: OpenPGP card no. %s detected
uk: Виявлено картку OpenPGP з номером %s

en: OpenPGP card not available: %s
uk: Не вдалося отримати доступ до картки OpenPGP: %s

en: Options controlling the configuration
uk: Параметри керування налаштуваннями

en: Options controlling the diagnostic output
uk: Параметри керування діагностичним виводом

en: Options controlling the format of the output
uk: Параметри керування форматом виведення

en: Options controlling the interactivity and enforcement
uk: Параметри керування інтерактивністю та примусом

en: Options controlling the security
uk: Параметри керування захистом

en: Options enforcing a passphrase policy
uk: Параметри примусового використання правил паролів

en: Options useful for debugging
uk: Параметри діагностики

en: Overwrite? (y/N)
uk: Перезаписати? (y/N або т/Н)

en: Owner trust may not be set while using a user provided trust database
uk: Не можна встановлювати довіру до власника, якщо використовується вказана користувачем база даних довіри

en: PIN callback returned error: %s
uk: Зворотний виклик пінкоду повернув повідомлення про помилку: %s

en: PIN for CHV%d is too short; minimum length is %d
uk: Пінкод для CHV%d занадто короткий; мінімальна довжина — %d

en: PIN not correctly repeated; try again
uk: Помилка під час повторного введення пінкоду, повторіть спробу

en: PIN too long
uk: Занадто довгий пінкод

en: PIN too short
uk: Занадто короткий пінкод

en: PUK not correctly repeated; try again
uk: Помилка під час повторного введення PUK, повторіть спробу

en: Parameters to be used for the certificate request:
uk: Параметри, які буде використано для запиту сертифікації:

en: Parsing data succeeded
uk: Дані оброблено

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Passphrase too long
uk: Занадто довгий пароль

en: Passphrase:
uk: Пароль:

en: Please correct the error first
uk: Спочатку виправте помилку

en: Please decide how far you trust this user to correctly verify other users' keys
    (by looking at passports, checking fingerprints from different sources, etc.)
uk: Визначтеся щодо рівня довіри до цього користувача для належної перевірки ключів інших
    користувачів (за паспортами, відбитками з інших джерел тощо)

en: Please don't put the email address into the real name or the comment
uk: Будь ласка, не використовуйте адресу електронної пошти у полях справжнього імені або коментаря

en: Please enter a domain to restrict this signature, or enter for none.
uk: Будь ласка, вкажіть домен обмеження цього підпису або натисніть Enter, якщо такого домену немає.

en: Please enter a passphrase to protect the off-card backup of the new encryption key.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для захисту позакарткової резервної копії нового ключа шифрування.

en: Please enter a passphrase to protect the received secret key%%0A   %s%%0A   %s%%0Awithin gpg-agent's key storage
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для захисту отриманого закритого ключа%%0A   %s%%0A   %s%%0Aу сховищі ключів gpg-agent

en: Please enter name of data file:
uk: Будь ласка, вкажіть назву файла даних:

en: Please enter the PIN%s%s%s to unlock the card
uk: Будь ласка, введіть пінкод%s%s%s для розблокування картки

en: Please enter the depth of this trust signature.
    A depth greater than 1 allows the key you are signing to make
    trust signatures on your behalf.
uk: Будь ласка, вкажіть глибину довіри до цього підпису.
    Глибина, більша за 1, дозволяє ключу, який ви підписуєте, створювати
    надійні підписи від вашого імені.

en: Please enter the new passphrase
uk: Вкажіть новий пароль

en: Please enter the passphrase for the ssh key%%0A  %F%%0A  (%c)
uk: Будь ласка, вкажіть пароль до ключа ssh%%0A  %F%%0A  (%c)

en: Please enter the passphrase or the PIN
    needed to complete this operation.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль або пінкод,
    потрібні для завершення цієї дії.

en: Please enter the passphrase to protect the imported object within the GnuPG system.
uk: Будь ласка, введіть пароль для захисту імпортованого об’єкта у системі GnuPG.

en: Please enter the passphrase to protect the new PKCS#12 object.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для захисту нового об’єкта PKCS#12.

en: Please enter the passphrase to unlock the secret key for the OpenPGP certificate:
    "%.*s"
    %u-bit %s key, ID %s,
    created %s%s.
uk: Вкажіть пароль для розблокування закритого ключа для сертифіката OpenPGP:
    «%.*s»
    %u-бітовий ключ %s, ідентифікатор %s,
    створено %s%s.

en: Please enter the passphrase to unlock the secret key for the X.509 certificate:
    "%s"
    S/N %s, ID 0x%08lX,
    created %s, expires %s.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для розблокування закритого ключа для сертифіката X.509:
    «%s»
    С/Н %s, ідентифікатор 0x%08lX,
    створено %s, застаріває %s.

en: Please enter the passphrase to unprotect the PKCS#12 object.
uk: Будь ласка, вкажіть пароль для зняття захисту з об’єкта PKCS#12.

en: Please enter the passphrase to%0Aprotect your new key
uk: Вкажіть пароль до%0Aз метою захисту вашого нового ключа

en: Please enter your PIN, so that the secret key can be unlocked for this session
uk: Будь ласка, вкажіть ваш пінкод, щоб ключ можна було розблокувати для цього сеансу

en: Please enter your passphrase, so that the secret key can be unlocked for this session
uk: Будь ласка, вкажіть ваш пароль, щоб ключ можна було розблокувати для цього сеансу

en: Please fix this possible security flaw
uk: Будь ласка, виправте цю можливу ваду захисту

en: Please insert the card with serial number
uk: Будь ласка, вставте картку з серійним номером

en: Please note that the factory settings of the PINs are
       PIN = `%s'     Admin PIN = `%s'
    You should change them using the command --change-pin
uk: Зауважте, що типовими параметрами пінкоду є
       PIN = «%s»     Адміністративний PIN = «%s»
    Вам слід змінити параметри за допомогою команди --change-pin

en: Please note that the shown key validity is not necessarily correct
    unless you restart the program.
uk: Зауважте, що показані дані щодо чинності ключів не обов’язково є коректними
    до перезапуску програми.

en: Please re-enter this passphrase
uk: Будь ласка, повторіть введення пароля

en: Please remove selections from the secret keys.
uk: Будь ласка, вилучіть вказане з закритих ключів.

en: Please remove the current card and insert the one with serial number
uk: Будь ласка, вийміть поточну картку і вставте картку з серійним номером

en: Please report bugs to <@EMAIL@>.
uk: Будь ласка, надсилайте повідомлення про помилки на <@EMAIL@>.

en: Please select at most one subkey.
uk: Будь ласка, виберіть не більше одного ключа.

en: Please select exactly one user ID.
uk: Будь ласка, виберіть лише один ідентифікатор користувача.

en: Please select the reason for the revocation:
uk: Будь ласка, вкажіть причину відкликання:

en: Please select the type of key to generate:
uk: Виберіть тип ключа, який слід створити:

en: Please select what kind of key you want:
uk: Вкажіть потрібний вам тип ключа:

en: Please select where to store the key:
uk: Виберіть сховище для зберігання ключа:

en: Please specify how long the key should be valid.
             0 = key does not expire
          <n>  = key expires in n days
          <n>w = key expires in n weeks
          <n>m = key expires in n months
          <n>y = key expires in n years
uk: Вкажіть строк чинності ключа.
             0 = строк чинності не обмежено
          <n>  = строк чинності у n днів
          <n>w = строк чинності у n тижнів
          <n>m = строк чинності у n місяців
          <n>y = строк чинності у n років

en: Please specify how long the signature should be valid.
             0 = signature does not expire
          <n>  = signature expires in n days
          <n>w = signature expires in n weeks
          <n>m = signature expires in n months
          <n>y = signature expires in n years
uk: Вкажіть строк чинності підпису.
             0 = строк чинності підпису не обмежено
          <n>  = строк чинності підпису у n днів
          <n>w = строк чинності підпису у n тижнів
          <n>m = строк чинності підпису у n місяців
          <n>y = строк чинності підпису у n років

en: Please use the command "toggle" first.
uk: Скористайтеся спочатку командою «toggle».

en: Please verify that the certificate identified as:%%0A  "%s"%%0Ahas the fingerprint:%%0A  %s
uk: Будь ласка, перевірте, чи сертифікат, ідентифікований як%%0A  "%s"%%0Aмає відбиток:%%0A  %s

en: Possible actions for a %s key:
uk: Можливі дії для ключа %s:

en: Possible actions for a %s key:
uk: Можливі дії з ключем %s:

en: Preferred keyserver:
uk: Основний сервер ключів:

en: Primary key fingerprint:
uk: Основний відбиток ключа:

en: Private DO data:
uk: Особисті дані DO:

en: Proceed? (y/N)
uk: Продовжувати? (y/N або т/Н)

en: Pubkey:
uk: Відкритий ключ:

en: Public key is disabled.
uk: Відкритий ключ вимкнено.

en: Quality:
uk: Якість:

en: Quit without saving? (y/N)
uk: Вийти без збереження? (y/N або т/Н)

en: RSA modulus missing or not of size %d bits
uk: Не знайдено основи числення RSA або основа числення не належить до %d-бітових

en: RSA prime %s missing or not of size %d bits
uk: Не знайдено простого числа RSA %s або число не належить до %d-бітових

en: RSA public exponent missing or larger than %d bits
uk: Не вистачає відкритого показника RSA або розмірність показника перевищує %d бітів

en: Ready.  You should now send this request to your CA.
uk: Готово. Тепер вам слід надіслати цей запит до вашої служби сертифікації (CA).

en: Real name:
uk: Справжнє ім’я:

en: Really create the revocation certificates? (y/N)
uk: Справді створити сертифікати відкликання? (y/N або т/Н)

en: Really create? (y/N)
uk: Створити? (y/N або т/Н)

en: Really delete this self-signature? (y/N)
uk: Вилучити цей самопідпис? (y/N або т/Н)

en: Really move the primary key? (y/N)
uk: Вилучити основний ключ? (y/N або т/Н)

en: Really remove all selected user IDs? (y/N)
uk: Вилучити всі вибрані ідентифікатори користувачів? (y/N або т/Н)

en: Really remove this user ID? (y/N)
uk: Вилучити цей ідентифікатор користувача? (y/N або т/Н)

en: Really revoke all selected user IDs? (y/N)
uk: Відкликати всі вибрані ідентифікатори користувачів? (y/N або т/Н)

en: Really revoke this user ID? (y/N)
uk: Відкликати цей ідентифікатор користувача? (y/N або т/Н)

en: Really sign all user IDs? (y/N)
uk: Підписати всі ідентифікатори користувача? (y/N або т/Н)

en: Really sign? (y/N)
uk: Підписати? (y/N або т/Н)

en: Really update the preferences for the selected user IDs? (y/N)
uk: Оновити переваги для вибраних ідентифікаторів користувачів? (y/N або т/Н)

en: Really update the preferences? (y/N)
uk: Оновити параметри? (y/N або т/Н)

en: Reason for revocation: %s
uk: Причина відкликання: %s

en: Recipient %d
uk: Отримувач %d

en: Repeat this PIN
uk: Повторіть введення цього пінкоду

en: Repeat this PUK
uk: Повторіть введення цього PUK

en: Repeat this Reset Code
uk: Повторіть введення цього коду скидання

en: Replace existing key? (y/N)
uk: Замінити вже створений ключ? (y/N або т/Н)

en: Replace existing keys? (y/N)
uk: Замірити вже створені ключі? (y/N або т/Н)

en: Requested keysize is %u bits
uk: Запитана довжина ключа — %u бітів

en: Reset Code
uk: Код скидання

en: Reset Code is too short; minimum length is %d
uk: Занадто короткий код скидання; мінімальна довжина — %d

en: Reset Code not correctly repeated; try again
uk: Помилка під час повторного введення коду скидання, повторіть спробу

en: Reset Code not or not anymore available
uk: Немає коду скидання або код скидання вже недоступний

en: Revocation certificate created.
uk: Створено сертифікат відкликання.

en: Revocation certificate created.
    
    Please move it to a medium which you can hide away; if Mallory gets
    access to this certificate he can use it to make your key unusable.
    It is smart to print this certificate and store it away, just in case
    your media become unreadable.  But have some caution:  The print system of
    your machine might store the data and make it available to others!
uk: Створено сертифікат відкликання.
    
    Пересуньте його на носій, який можна сховати. Якщо хтось сторонній
    отримає доступ до цього сертифіката, він зможе зробити ваш ключ
    непридатним до використання. Варто надрукувати цей сертифікат і
    зберігати його у конфіденційному місці, якщо дані з носія не
    можна буде прочитати. Але зауважте: система друку вашого комп’ютера
    може зберігати дані друку, доступ до яких зможуть отримати
    сторонні люди!

en: Root certificate trustworthy
uk: Кореневий сертифікат є гідним довіри

en: SETERROR %s (try %d of %d)
uk: SETERROR %s (спроба %d з %d)

en: Save changes? (y/N)
uk: Зберегти зміни? (y/N або т/Н)

en: Secret key is available.
uk: Доступний закритий ключ.

en: Secret parts of primary key are not available.
uk: Закриті частини основного ключа недоступні.

en: Secret parts of primary key are stored on-card.
uk: Закриті частини основного ключа зберігаються на картці.

en: Serial number of the card: %s
uk: Серійний номер картки: %s

en: Session key created
uk: Створено ключ сеансу

en: Set preference list to:
uk: Встановити список переваг:

en: Sex ((M)ale, (F)emale or space):
uk: Стать (чоловіча (M), жіноча (F) або пробіл):

en: Sign
uk: Підписати

en: Sign it? (y/N)
uk: Підписати його? (y/N або т/Н)

en: Signature %d
uk: Підпис %d

en: Signature available
uk: Доступний підпис

en: Signature does not expire at all
uk: Підпис не має обмеження строку дії

en: Signature expired %s
uk: Строк дії підпису вичерпано %s

en: Signature expires %s
uk: Підпис діє до %s

en: Signature expires at %s
uk: Підпис діє до %s

en: Signature is valid for? (%s)
uk: Яким є строк чинності підпису? (%s)

en: Signature made
uk: Підпис створено

en: Signature made %s
uk: Підпис створено %s

en: Signature made %s using %s key ID %s
uk: Підпис створено %s ключем %s з ідентифікатором %s

en: Signature notation:
uk: Примітка підпису:

en: Signature policy:
uk: Правила підпису:

en: Signer %d
uk: Підписувач %d

en: Subkey %s is already revoked.
uk: Підключ %s вже відкликано.

en: Such a user ID already exists on this key!
uk: У цьому ключі вже існує такий ідентифікатор користувача!

en: Syntax: gpg [options] [files]
    Sign, check, encrypt or decrypt
    Default operation depends on the input data
uk: Синтаксис: gpg [параметри] [файли]
    Підписування, перевірка підписів, шифрування або розшифрування
    Типова дія залежатиме від вхідних даних

en: Syntax: gpg-agent [options] [command [args]]
    Secret key management for GnuPG
uk: Синтаксис: gpg-agent [параметри] [команда [аргументи]]
    Керування закритими ключами у GnuPG

en: Syntax: gpg-check-pattern [options] patternfile
    Check a passphrase given on stdin against the patternfile
uk: Синтаксис: gpg-check-pattern [параметри] файл_шаблонів
    Перевірити пароль, вказаний у stdin, за допомогою файла_шаблонів

en: Syntax: gpg-connect-agent [options]
    Connect to a running agent and send commands
uk: Синтаксис: gpg-connect-agent [параметри]
    Встановити з’єднання з запущеним агентом і надіслати команди

en: Syntax: gpg-preset-passphrase [options] KEYGRIP
    Password cache maintenance
uk: Синтаксис: gpg-preset-passphrase [параметри] KEYGRIP
    Керування кешем паролів

en: Syntax: gpg-protect-tool [options] [args]
    Secret key maintenance tool
uk: Синтаксис: gpg-protect-tool [параметри] [аргументи]
    Інструмент керування закритими ключами

en: Syntax: gpgconf [options]
    Manage configuration options for tools of the GnuPG system
uk: Синтаксис: gpgconf [параметри]
    Керування параметрами налаштування інструментів системи GnuPG

en: Syntax: gpgsm [options] [files]
    Sign, check, encrypt or decrypt using the S/MIME protocol
    Default operation depends on the input data
uk: Синтаксис: gpgsm [параметри] [файли]
    Підписування, перевірка підписів, шифрування або розшифрування за допомогою протоколу S/MIME
    Типова дія залежатиме від вхідних даних

en: Syntax: gpgv [options] [files]
    Check signatures against known trusted keys
uk: Синтаксис: gpgv [параметри] [файли]
    Перевірити підписи за допомогою відомих надійних ключів

en: Syntax: kbxutil [options] [files]
    List, export, import Keybox data
uk: Синтаксис: kbxutil [параметри] [файли]
    Перегляд, експортування, імпортування даних Keybox

en: Syntax: scdaemon [options] [command [args]]
    Smartcard daemon for GnuPG
uk: Синтаксис: scdaemon [параметри] [команди [аргументи]]
    Фонова служба карток пам’яті для GnuPG

en: Syntax: symcryptrun --class CLASS --program PROGRAM --keyfile KEYFILE [options...] COMMAND [inputfile]
    Call a simple symmetric encryption tool
uk: Синтаксис: symcryptrun --class КЛАС --program ПРОГРАМА --keyfile ФАЙЛ_КЛЮЧА [параметри...] КОМАНДА [файл_вхідних_даних]
    Виклик інструмента простого симетричного шифрування

en: Take this one anyway
uk: Скористатися цим

en: The card will now be re-configured to generate a key of %u bits
uk: Зараз налаштування картки буде змінено для створення %u-бітового ключа

en: The following key was revoked on %s by %s key %s
uk: Вказаний нижче ключ було відкликано %s %s ключем %s

en: The minimum trust level for this key is: %s
uk: Мінімальним рівнем довіри до цього ключа є %s

en: The self-signature on "%s"
    is a PGP 2.x-style signature.
uk: Самопідпис «%s»
    є підписом у форматі PGP 2.x.

en: The signature will be marked as non-exportable.
uk: Підпис буде позначено як непридатний до експортування.

en: The signature will be marked as non-revocable.
uk: Підпис буде позначено як непридатний до відкликання.

en: There are no preferences on a PGP 2.x-style user ID.
uk: Переваг для ідентифікаторів користувачів у форматі PGP 2.x не передбачено.

en: This JPEG is really large (%d bytes) !
uk: Цей файл JPEG є дуже великим (%d байтів)!

en: This command is not allowed while in %s mode.
uk: Цією командою не можна користуватися у режимі %s.

en: This command is only available for version 2 cards
uk: Цією командою можна користуватися лише для карток версії 2

en: This is a qualified signature
uk: Це якісний підпис

en: This is a secret key! - really delete? (y/N)
uk: Цей ключ є закритим! Вилучити його? (y/N або т/Н)

en: This key belongs to us
uk: Цей ключ належить нам

en: This key has been disabled
uk: Цей ключ було вимкнено

en: This key has expired!
uk: Строк дії цього ключа вичерпано!

en: This key is due to expire on %s.
uk: Строк дії цього ключа завершиться %s.

en: This key is not protected.
uk: Цей ключ не захищено.

en: This key may be revoked by %s key %s
uk: Цей ключ може бути відкликано %s ключем %s

en: This key probably belongs to the named user
uk: Ймовірно, цей ключ належить користувачеві з вказаним іменем

en: This passphrase has not been changed%%0Asince %.4s-%.2s-%.2s.  Please change it now.
uk: Цей пароль не змінювався%%0Aз %.4s-%.2s-%.2s.  Будь ласка, змініть його зараз.

en: This signature expired on %s.
uk: Строк дії цього підпису завершується %s.

en: This will be a self-signature.
uk: Це буде самопідпис.

en: This would make the key unusable in PGP 2.x.
uk: Це може зробити ключ непридатним до використання у PGP 2.x.

en: To be revoked by:
uk: Буде відкликано:

en: To complete this certificate request please enter the passphrase for the key you just created once more.
uk: Щоб завершити цей запит щодо сертифікації, будь ласка, ще раз вкажіть пароль для ключа, який ви щойно створили.

en: Total number processed: %lu
uk: Загалом оброблено: %lu

en: URL to retrieve public key:
uk: Адреса для отримання відкритого ключа:

en: Uncompressed
uk: Нестиснений

en: Unknown operation
uk: Невідома дія

en: Unknown signature type `%s'
uk: Невідомий тип підпису «%s»

en: Usage: gpg [options] [files] (-h for help)
uk: Використання: gpg [параметри] [файли] (-h — довідка)

en: Usage: gpg-agent [options] (-h for help)
uk: Використання: gpg-agent [параметри] (-h — довідка)

en: Usage: gpg-check-pattern [options] patternfile (-h for help)
uk: Використання: gpg-check-pattern [параметри] файл_шаблонів (-h — довідка)

en: Usage: gpg-connect-agent [options] (-h for help)
uk: Використання: gpg-connect-agent [параметри] (-h — довідка)

en: Usage: gpg-preset-passphrase [options] KEYGRIP (-h for help)
uk: Використання: gpg-preset-passphrase [параметри] KEYGRIP (-h — довідка)

en: Usage: gpg-protect-tool [options] (-h for help)
uk: Використання: gpg-protect-tool [параметри] (-h — довідка)

en: Usage: gpgconf [options] (-h for help)
uk: Використання: gpgconf [параметри] (-h — довідка)

en: Usage: gpgsm [options] [files] (-h for help)
uk: Використання: gpgsm [параметри] [файли] (-h — довідка)

en: Usage: gpgv [options] [files] (-h for help)
uk: Використання: gpgv [параметри] [файли] (-h — довідка)

en: Usage: kbxutil [options] [files] (-h for help)
uk: Використання: kbxutil [параметри] [файли] (-h — довідка)

en: Usage: scdaemon [options] (-h for help)
uk: Використання: scdaemon [параметри] (-h — довідка)

en: Usage: symcryptrun [options] (-h for help)
uk: Використання: symcryptrun [параметри] (-h — довідка)

en: Use this key anyway? (y/N)
uk: Попри все використовувати цей ключ? (y/N або т/Н)

en: User ID "%s" compacted: %s
uk: Ідентифікатор користувача «%s» ущільнено: %s

en: User ID "%s" is expired.
uk: Строк дії ідентифікатор користувача «%s» сплив.

en: User ID "%s" is not self-signed.
uk: Ідентифікатор користувача «%s» не є самопідписаним.

en: User ID "%s" is revoked.
uk: Ідентифікатор користувача «%s» відкликано.

en: User ID "%s" is signable.
uk: Ідентифікатор користувача «%s» можна підписувати.

en: User ID "%s": %d signature removed
uk: Ідентифікатор користувача «%s»: вилучено %d підпис

en: User ID "%s": %d signatures removed
uk: Ідентифікатор користувача «%s»: вилучено %d підписів

en: User ID "%s": already clean
uk: Ідентифікатор користувача «%s»: вже очищено

en: User ID "%s": already minimized
uk: Ідентифікатор користувача «%s»: вже мінімізовано

en: User ID is no longer valid
uk: Ідентифікатор користувача втратив чинність

en: WARNING: "%s" is a deprecated command - do not use it
uk: УВАГА: «%s» вважається застарілою командою — не користуйтеся нею

en: WARNING: "%s" is a deprecated option
uk: УВАГА: «%s» вважається застарілим параметром

en: WARNING: "%s" is an obsolete option - it has no effect
uk: УВАГА: «%s» є застарілим параметром — він не працюватиме

en: WARNING: %s overrides %s
uk: УВАГА: %s перевизначає %s

en: WARNING: 2 files with confidential information exists.
uk: УВАГА: існує 2 файли з конфіденційними даними.

en: WARNING: Elgamal sign+encrypt keys are deprecated
uk: УВАГА: ключі підписування і шифрування Elgamal вважаються застарілими

en: WARNING: This is a PGP 2.x-style key.  Adding a designated revoker may cause
             some versions of PGP to reject this key.
uk: УВАГА: це ключ у форматі PGP 2. Додавання підписаного відкликання може призвести до відмови
             у використанні цього ключа деякими версіями PGP.

en: WARNING: This is a PGP2-style key.  Adding a photo ID may cause some versions
             of PGP to reject this key.
uk: УВАГА: це ключ у форматі PGP2. Додавання фотоідентифікатора може призвести до відмови
             у використанні цього ключа деякими версіями PGP.

en: WARNING: This key has been revoked by its designated revoker!
uk: УВАГА: цей ключ було відкликано відповідною особою!

en: WARNING: This key has been revoked by its owner!
uk: УВАГА: цей ключ було відкликано власником!

en: WARNING: This key is not certified with a trusted signature!
uk: УВАГА: цей ключ не сертифіковано за допомогою надійного підпису!

en: WARNING: This key is not certified with sufficiently trusted signatures!
uk: УВАГА: цей ключ не сертифіковано достатньо надійними підписами!

en: WARNING: This subkey has been revoked by its owner!
uk: УВАГА: цей підключ було відкликано його власником!

en: WARNING: Using untrusted key!
uk: УВАГА: використовуємо ненадійний ключ!

en: WARNING: We do NOT trust this key!
uk: УВАГА: ми НЕ довіряємо цьому ключу!

en: WARNING: Weak key detected - please change passphrase again.
uk: УВАГА: виявлено слабкий ключ — будь ласка, змініть пароль.

en: WARNING: `%s' is an empty file
uk: УВАГА: файл «%s» є порожнім

en: WARNING: a user ID signature is dated %d seconds in the future
uk: УВАГА: підпис ідентифікатора користувача позначено датою на %d секунд у майбутньому

en: WARNING: appointing a key as a designated revoker cannot be undone!
uk: УВАГА: призначення ключа як підписаного відкликання не можна скасовувати!

en: WARNING: cipher algorithm %s not found in recipient preferences
uk: УВАГА: не виявлено алгоритму шифрування %s у перевагах отримувача

en: WARNING: creation time of signature not known - assuming current time
uk: УВАГА: невідомий час створення підпису — припускаємо поточний час

en: WARNING: digest algorithm %s is deprecated
uk: УВАГА: алгоритм обчислення контрольних сум %s вважається застарілим

en: WARNING: encrypted message has been manipulated!
uk: УВАГА: зашифроване повідомлення було змінено!

en: WARNING: forcing compression algorithm %s (%d) violates recipient preferences
uk: УВАГА: примусове використання алгоритму стиснення %s (%d) не відповідає параметрам отримувача

en: WARNING: forcing digest algorithm %s (%d) violates recipient preferences
uk: УВАГА: примусове використання алгоритму контрольних сум %s (%d) не відповідає параметрам отримувача

en: WARNING: forcing symmetric cipher %s (%d) violates recipient preferences
uk: УВАГА: примусове використання симетричного шифру %s (%d) не відповідає параметрам отримувача

en: WARNING: invalid notation data found
uk: УВАГА: виявлено некоректні дані примітки

en: WARNING: key %s contains preferences for unavailable
    algorithms on these user IDs:
uk: УВАГА: у ключі %s містяться записи надання переваги
    недоступним алгоритмам для таких ід. користувачів:

en: WARNING: key %s may be revoked: fetching revocation key %s
uk: УВАГА: ключ %s могло бути відкликано: отримуємо ключ відкликання %s

en: WARNING: key %s may be revoked: revocation key %s not present.
uk: УВАГА: ключ %s могло бути відкликано: ключа відкликання %s немає.

en: WARNING: keyserver handler from a different version of GnuPG (%s)
uk: УВАГА: засіб обробки даних сервера ключів взято з іншої версії GnuPG (%s)

en: WARNING: keyserver option `%s' is not used on this platform
uk: УВАГА: параметр сервера ключів «%s» не використовується на цій платформі

en: WARNING: message was encrypted with a weak key in the symmetric cipher.
uk: УВАГА: повідомлення зашифровано слабким ключем з симетричним шифруванням.

en: WARNING: message was not integrity protected
uk: УВАГА: цілісність повідомлення не захищено

en: WARNING: multiple plaintexts seen
uk: УВАГА: виявлено декілька фрагментів нешифрованого тексту

en: WARNING: multiple signatures detected.  Only the first will be checked.
uk: УВАГА: виявлено кратні підписи. Буде перевірено лише перший.

en: WARNING: no user ID has been marked as primary.  This command may
                  cause a different user ID to become the assumed primary.
uk: УВАГА: жоден з ідентифікаторів користувача не позначено як основний. За допомогою
                  цієї команди можна зробити основним інший ідентифікатор користувача.

en: WARNING: nothing exported
uk: УВАГА: нічого не експортовано

en: WARNING: options in `%s' are not yet active during this run
uk: УВАГА: параметри у «%s» ще не є активними під час цього запуску

en: WARNING: potentially insecure symmetrically encrypted session key
uk: УВАГА: потенційно небезпечний зашифрований симетричним алгоритмом ключ сеансу

en: WARNING: program may create a core file!
uk: УВАГА: можливе створення дампу пам’яті програми!

en: WARNING: recipients (-r) given without using public key encryption
uk: УВАГА: отримувачів (-r) вказано без використання шифрування відкритим ключем

en: WARNING: running with faked system time:
uk: УВАГА: запущено з фіктивним системним часом:

en: WARNING: secret key %s does not have a simple SK checksum
uk: УВАГА: закритий ключ %s не має простої контрольної суми ЗК

en: WARNING: signature digest conflict in message
uk: УВАГА: конфлікт контрольних сум підписів у повідомленні

en: WARNING: signing subkey %s has an invalid cross-certification
uk: УВАГА: підписування підключа %s містить некоректну перехресну сертифікацію

en: WARNING: signing subkey %s is not cross-certified
uk: УВАГА: підписування підключа %s не є перехресно сертифікованим

en: WARNING: some OpenPGP programs can't handle a DSA key with this digest size
uk: УВАГА: деякі з програм OpenPGP не можуть працювати з ключем DSA з таким розміром контрольної суми

en: WARNING: the signature will not be marked as non-exportable.
uk: УВАГА: підпис не буде позначено як непридатний до експортування.

en: WARNING: the signature will not be marked as non-revocable.
uk: УВАГА: підпис не буде позначено як непридатний до відкликання.

en: WARNING: this key might be revoked (revocation key not present)
uk: УВАГА: цей ключ могло бути відкликано (немає ключа відкликання)

en: WARNING: unable to %%-expand notation (too large).  Using unexpanded.
uk: УВАГА: не вдалося виконати %%-розгортання примітки (занадто велика). Використовуємо нерозгорнутою.

en: WARNING: unable to %%-expand policy URL (too large).  Using unexpanded.
uk: УВАГА: не вдалося виконати %%-розгортання адреси правил (занадто велика). Використовуємо нерозгорнутою.

en: WARNING: unable to %%-expand preferred keyserver URL (too large).  Using unexpanded.
uk: УВАГА: не вдалося виконати %%-розгортання адреси основного сервера ключів (занадто велика). Використовуємо нерозгорнутою.

en: WARNING: unable to fetch URI %s: %s
uk: УВАГА: не вдалося отримати адресу %s: %s

en: WARNING: unable to parse URI %s
uk: УВАГА: не вдалося обробити адресу %s

en: WARNING: unable to refresh key %s via %s: %s
uk: УВАГА: не вдалося оновити ключ %s за допомогою %s: %s

en: WARNING: unable to remove temp directory `%s': %s
uk: УВАГА: не вдалося вилучити тимчасовий каталог «%s»: %s

en: WARNING: unable to remove tempfile (%s) `%s': %s
uk: УВАГА: не вдалося вилучити тимчасовий файл (%s) «%s»: %s

en: WARNING: unsafe enclosing directory ownership on configuration file `%s'
uk: УВАГА: визначення власника у підлеглому каталозі, визначеному файлом налаштувань «%s», не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory ownership on extension `%s'
uk: УВАГА: визначення власника підлеглого каталогу у додатку «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory ownership on homedir `%s'
uk: УВАГА: визначення власника підлеглого каталогу домашнього каталогу «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory permissions on configuration file `%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до підлеглого каталогу, визначеного файлом налаштувань «%s», не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory permissions on extension `%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до підлеглого каталогу у додатку «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe enclosing directory permissions on homedir `%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до підлеглого каталогу домашнього каталогу «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe ownership on configuration file `%s'
uk: УВАГА: визначення власника у файлі налаштувань «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe ownership on extension `%s'
uk: УВАГА: визначення власника додатка «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe ownership on homedir `%s'
uk: УВАГА: визначення власника домашнього каталогу «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe permissions on configuration file `%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до файла налаштувань «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe permissions on extension `%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до додатка «%s» не є безпечним

en: WARNING: unsafe permissions on homedir `%s'
uk: УВАГА: визначення прав доступу до домашнього каталогу «%s» не є безпечним

en: WARNING: using experimental cipher algorithm %s
uk: УВАГА: використовуємо експериментальний алгоритм шифрування %s

en: WARNING: using experimental digest algorithm %s
uk: УВАГА: використовуємо експериментальний алгоритм обчислення контрольних сум %s

en: WARNING: using experimental public key algorithm %s
uk: УВАГА: використовуємо експериментальний алгоритм створення відкритого ключа %s

en: Warning: You have entered an insecure passphrase.%%0AA passphrase may not be a known term or match%%0Acertain pattern.
uk: Попередження: вами вказано занадто простий пароль.%%0AПаролем не повинно бути слово зі словника або слово%%0A, що відповідає певному зразку.

en: Warning: You have entered an insecure passphrase.%%0AA passphrase should be at least %u character long. | Warning: You have entered an insecure passphrase.%%0AA passphrase should be at least %u characters long.
uk[0]: Попередження: вами введено занадто простий пароль.%%0AПароль має складатися не менше ніж з %u символу.
uk[1]: Попередження: вами введено занадто простий пароль.%%0AПароль має складатися не менше ніж з %u символів.
uk[2]: Попередження: вами введено занадто простий пароль.%%0AПароль має складатися не менше ніж з %u символів.

en: Warning: You have entered an insecure passphrase.%%0AA passphrase should contain at least %u digit or%%0Aspecial character. | Warning: You have entered an insecure passphrase.%%0AA passphrase should contain at least %u digits or%%0Aspecial characters.
uk[0]: Попередження: вами введено занадто простий пароль.%%0AПароль має містити принаймні %u цифру або%%0Aспеціальний символ.
uk[1]: Попередження: вами введено занадто простий пароль.%%0AПароль має містити принаймні %u цифри або%%0Aспеціальних символи.
uk[2]: Попередження: вами введено занадто простий пароль.%%0AПароль має містити принаймні %u цифр або%%0Aспеціальних символів.

en: Warning: unsafe ownership on %s "%s"
uk: Увага: визначення власника не є безпечним для %s — «%s»

en: Warning: unsafe permissions on %s "%s"
uk: Увага: визначення прав доступу не є безпечним для %s — «%s»

en: We need to generate a lot of random bytes. It is a good idea to perform
    some other action (type on the keyboard, move the mouse, utilize the
    disks) during the prime generation; this gives the random number
    generator a better chance to gain enough entropy.
uk: Потрібно буде створити багато псевдовипадкових байтів. Варто виконувати
    якісь інші дії (натискати клавіші, пересувати мишу, використовувати диски)
    під час створення простого числа. Це надасть змогу генератору
    псевдовипадкових чисел створити краще випадкове число.

en: What keysize do you want for the Authentication key? (%u)
uk: Якому розміру ключа для розпізнавання ви надаєте перевагу? (%u)

en: What keysize do you want for the Encryption key? (%u)
uk: Яким має бути розмір ключа для шифрування? (%u)

en: What keysize do you want for the Signature key? (%u)
uk: Якому розміру ключа підписування ви надаєте перевагу? (%u)

en: What keysize do you want for the subkey? (%u)
uk: Якою має бути довжина підключа? (%u)

en: What keysize do you want? (%u)
uk: Якою має бути довжина ключа? (%u)

en: Wrong
uk: Не підтверджую

en: Yes
uk: Так

en: Yes, protection is not needed
uk: Так, у захисті немає потреби

en: You are about to create a signature using your certificate:
    "%s"
    Note, that this certificate will NOT create a qualified signature!
uk: Ви робите спробу створення підпису за допомогою вашого сертифіката:
    «%s»
    Зауважте, що цей сертифікат НЕ створюватиме якісного підпису!

en: You are about to create a signature using your certificate:
    "%s"
    This will create a qualified signature by law equated to a handwritten signature.
    
    %s%sAre you really sure that you want to do this?
uk: Ви робите спробу створення підпису за допомогою вашого сертифіката:
    «%s»
    Буде створено якісний підпис, юридично еквівалентний рукописному підпису.
    
    %s%sВи справді хочете це зробити?

en: You are about to revoke these signatures:
uk: Ви маєте намір відкликати ці підписи:

en: You are using the `%s' character set.
uk: Вами використано таблицю символів «%s».

en: You can't change the expiration date of a v3 key
uk: Не можна змінювати дату завершення строку дії ключа v3

en: You can't delete the last user ID!
uk: Не можна вилучати останній ідентифікатор користувача!

en: You did not specify a user ID. (you may use "-r")
uk: Вами не вказано ідентифікатора користувача. (можете скористатися «-r»)

en: You don't want a passphrase - this is probably a *bad* idea!
uk: Ви не використовуєте пароля — дуже погана робота!

en: You don't want a passphrase - this is probably a *bad* idea!
    I will do it anyway.  You can change your passphrase at any time,
    using this program with the option "--edit-key".
uk: Ви не використовуєте пароля — дуже погана робота!
    Вашу забаганку буде виконано. Пізніше ви зможете змінити пароль,
    за допомогою цієї програми з параметром «--edit-key».

en: You have not entered a passphrase - this is in general a bad idea!%0APlease confirm that you do not want to have any protection on your key.
uk: Вами не вказано пароля. Цього не варто робити!%0AБудь ласка, підтвердіть, що ваш ключ не слід захищати взагалі.

en: You have not entered a passphrase!%0AAn empty passphrase is not allowed.
uk: Вами не вказано пароля!%0AВикористання порожніх паролів заборонено.

en: You have signed these user IDs on key %s:
uk: Вами підписано ці ідентифікатори користувачів у ключі %s:

en: You may not add a designated revoker to a PGP 2.x-style key.
uk: Не можна додавати підписане відкликання до ключа у форматі PGP 2.x.

en: You may not add a photo ID to a PGP2-style key.
uk: Не можна додавати фотоідентифікатор до ключа у форматі PGP2.

en: You may not make an OpenPGP signature on a PGP 2.x key while in --pgp2 mode.
uk: Не можна створювати підпис OpenPGP ключа PGP 2.x у режимі --pgp2.

en: You may try to re-create the trustdb using the commands:
uk: Ви можете спробувати повторно створити trustdb за допомогою команд:

en: You must select at least one key.
uk: Вам слід вибрати принаймні один ключ.

en: You must select at least one user ID.
uk: Вам слід вибрати принаймні один ідентифікатор користувача.

en: You must select exactly one key.
uk: Вам слід вибрати лише один ключ.

en: You need a Passphrase to protect your secret key.
uk: Вам потрібен пароль для захисту вашого закритого ключа.

en: You need a passphrase to unlock the secret key for
    user: "%s"
uk: Вам потрібен пароль для розблокування закритого ключа
    для користувача: «%s»

en: You selected this USER-ID:
        "%s"
uk: Вами вибрано такий ідентифікатор (USER-ID):
        "%s"

en: Your current signature on "%s"
    has expired.
uk: Строк дії вашого поточного підпису «%s»
    завершено.

en: Your current signature on "%s"
    is a local signature.
uk: Ваш поточний підпис «%s»
    є локальним підписом.

en: Your decision?
uk: Ваше рішення?

en: Your selection?
uk: Ваш вибір?

en: Your selection? (enter `?' for more information):
uk: Ваш вибір? (введіть «?», щоб дізнатися більше):

en: Your system can't display dates beyond 2038.
    However, it will be correctly handled up to 2106.
uk: У вашій системі неможливий показ дат після 2038 року.
    Але програма коректно оброблятиме ці дати до 2106 року.

en: [  full  ]
uk: [ повна  ]

en: [  undef ]
uk: [не визн.]

en: [ expired]
uk: [застаріл]

en: [ revoked]
uk: [відклик.]

en: [ unknown]
uk: [невідома]

en: [Error - No name]
uk: [Помилка — немає назви]

en: [Error - invalid DN]
uk: [Помилка — некоректний DN]

en: [Error - invalid encoding]
uk: [Помилка — некоректне кодування]

en: [Error - out of core]
uk: [Помилка — вихід за межі пам’яті]

en: [User ID not found]
uk: [Ідентифікатор не знайдено]

en: [date not given]
uk: [дату не вказано]

en: [filename]
uk: [назва файла]

en: [marginal]
uk: [неповна ]

en: [none]
uk: [немає]

en: [not set]
uk: [не встановлено]

en: [revocation]
uk: [відкликання]

en: [self-signature]
uk: [самопідпис]

en: [ultimate]
uk: [безмежна]

en: [uncertain]
uk: [непевний]

en: `%s' already compressed
uk: «%s» вже стиснено

en: `%s' is not a JPEG file
uk: «%s» не є файлом JPEG

en: `%s' is not a valid character set
uk: «%s» не є коректним набором символів

en: `%s' is not a valid long keyID
uk: «%s» не є коректним довгим ідентифікатором ключа

en: `%s' is not a valid signature expiration
uk: «%s» не є коректним записом завершення строку дії підпису

en: a %u bit hash is not valid for a %u bit %s key
uk: %u-бітовий хеш не є коректним для %u-бітового ключа %s

en: a gpg-agent is already running - not starting a new one
uk: gpg-agent вже запущено, потреби у запуску нової копії немає

en: a notation name must have only printable characters or spaces, and end with an '='
uk: назва примітки має складатися з друкованих символів або пробілів і завершуватися символом «=»

en: a notation name must not contain more than one '@' character
uk: назва примітки не повинна містити більше за один символ «@»

en: a notation value must not use any control characters
uk: у значенні примітки не повинно міститися керівних символів

en: a user notation name must contain the '@' character
uk: назва примітки користувача має містити символ «@»

en: about to export an unprotected subkey
uk: спроба експортування незахищеного підключа

en: access to admin commands is not configured
uk: доступ до адміністративних команд не налаштовано

en: action `%s' not supported with keyserver scheme `%s'
uk: дії «%s» не передбачено для схеми сервера ключів «%s»

en: activate changes at runtime, if possible
uk: якщо можна, задіяти зміни у динамічному режимі

en: add a key to a smartcard
uk: додати ключ на картку пам’яті

en: add a photo ID
uk: додати фотоідентифікатор

en: add a revocation key
uk: додати ключ відкликання

en: add a subkey
uk: додати підключ

en: add a user ID
uk: додати ідентифікатор користувача

en: algorithm: %s
uk: алгоритм: %s

en: allow PKA lookups (DNS requests)
uk: дозволити пошук PKA (запити до DNS)

en: allow presetting passphrase
uk: дозволити попереднє встановлення пароля

en: ambiguous option `%s'
uk: неоднозначний параметр «%s»

en: anonymous recipient; trying secret key %s ...
uk: анонімний отримувач; спробуємо закритий ключ %s ...

en: apply global default values
uk: застосувати загальні типові значення

en: argument not expected
uk: неочікуваний аргумент

en: armor header:
uk: заголовок ASCII:

en: armor: %s
uk: формат ASCII: %s

en: assume input is in PEM format
uk: вважати вхідні дані даними у форматі PEM

en: assume input is in base-64 format
uk: вважати вхідні дані даними у форматі BASE64

en: assume input is in binary format
uk: вважати вхідні дані даними у двійковому форматі

en: assume no on most questions
uk: вважати відповіддю на більшість питань «ні»

en: assume yes on most questions
uk: вважати відповіддю на більшість питань «так»

en: assuming %s encrypted data
uk: припускаємо, що дані зашифровано %s

en: assuming bad signature from key %s due to an unknown critical bit
uk: припускаємо помилковий підпису від ключа %s через невідомий критичний біт

en: assuming signed data in `%s'
uk: припускаємо підписані дані у «%s»

en: attr hash algorithm: %s
uk: алгоритм хешування атрибутів: %s

en: automatically retrieve keys when verifying signatures
uk: автоматично отримувати ключі під час перевірки підписів

en: automatically retrieved `%s' via %s
uk: автоматично отримано «%s» за допомогою %s

en: bad data hash algorithm: %s
uk: помилковий алгоритм хешування даних: %s

en: bad fingerprint in `%s', line %d
uk: помилковий відбиток у «%s», рядок %d

en: basic certificate checks failed - not imported
uk: помилка під час основних перевірок сертифіката — не імпортовано

en: batch mode: never ask
uk: пакетний режим: нічого не запитувати

en: be somewhat more quiet
uk: дещо зменшити кількість повідомлень

en: binary
uk: двійковий

en: build_packet failed: %s
uk: помилка build_packet: %s

en: cC
uk: cCсС

en: caching keyring `%s'
uk: кешування сховища ключів «%s»

en: can't access %s - invalid OpenPGP card?
uk: не вдалося отримати доступ до %s — некоректна картка OpenPGP?

en: can't access `%s': %s
uk: немає доступу до «%s»: %s

en: can't connect to `%s': %s
uk: не вдалося встановити з’єднання з «%s»: %s

en: can't connect to the agent - trying fall back
uk: не вдалося встановити з’єднання з агентом, використовуємо резервний варіант

en: can't connect to the dirmngr - trying fall back
uk: не вдалося встановити з’єднання з dirmngr — намагаємося скористатися резервним

en: can't create `%s': %s
uk: не вдалося створити «%s»: %s

en: can't create backup file `%s': %s
uk: не вдалося створити файл резервної копії «%s»: %s

en: can't create directory `%s': %s
uk: не вдалося створити каталог «%s»: %s

en: can't create lock for `%s'
uk: не вдалося створити блокування для «%s»

en: can't create socket: %s
uk: не вдалося створити сокет: %s

en: can't create temporary directory `%s': %s
uk: не вдалося створити тимчасовий каталог «%s»: %s

en: can't disable core dumps: %s
uk: не вдалося вимкнути створення дампів образів у пам’яті: %s

en: can't do this in batch mode
uk: це не можна робити у пакетному режимі

en: can't do this in batch mode without "--yes"
uk: цього не можна робити у пакетному режимі без «--yes»

en: can't fdopen pipe for reading: %s
uk: не вдалося виконати fdopen щодо каналу для читання: %s

en: can't handle public key algorithm %d
uk: робота з алгоритмом створення відкритого ключа %d неможлива

en: can't handle text lines longer than %d characters
uk: обробка текстових рядків з довжиною, що перевищує %d символів, неможлива

en: can't handle this ambiguous signature data
uk: не вдалося обробити ці дані з неоднозначним підписом

en: can't lock `%s'
uk: не вдалося заблокувати «%s»

en: can't open `%s'
uk: не вдалося відкрити «%s»

en: can't open `%s': %s
uk: не вдалося відкрити «%s»: %s

en: can't open fd %d: %s
uk: не вдалося відкрити fd %d: %s

en: can't open signed data `%s'
uk: не вдалося відкрити підписані дані «%s»

en: can't open signed data fd=%d: %s
uk: не вдалося відкрити підписані дані fd=%d: %s

en: can't sign using `%s': %s
uk: підписування за допомогою «%s» неможливе: %s

en: can't use `%s' as home directory
uk: не можна використовувати як домашній каталог «%s»

en: can't use a symmetric ESK packet due to the S2K mode
uk: не можна використовувати симетричний пакет ESK через режим S2K

en: canceled by user
uk: скасовано користувачем

en: cancelled
uk: скасовано

en: cancelled by user
uk: скасовано користувачем

en: cancel|cancel
uk: cancel|скасувати

en: cannot allocate args vector
uk: не вдалося розмістити у пам’яті вектор аргументів

en: cannot allocate infile string: %s
uk: не вдалося розмістити у пам’яті рядок infile: %s

en: cannot allocate outfile string: %s
uk: не вдалося розмістити у пам’яті рядок outfile: %s

en: cannot appoint a PGP 2.x style key as a designated revoker
uk: не можна призначати ключ у форматі PGP 2.x підписаним відкликанням

en: cannot avoid weak key for symmetric cipher; tried %d times!
uk: не вдалося створити стійкий ключ для симетричного шифрування; спроба виконувалася %d разів!

en: card does not support digest algorithm %s
uk: карткою не підтримується алгоритм контрольних сум %s

en: card is permanently locked!
uk: картку заблоковано!

en: card-no:
uk: номер картки:

en: certificate `%s' deleted
uk: сертифікат «%s» вилучено

en: certificate `%s' not found: %s
uk: сертифіката «%s» не знайдено: %s

en: certificate chain longer than allowed by CA (%d)
uk: ланцюжок сертифікації є довшим за дозволений CA (%d)

en: certificate chain too long
uk: занадто довгий ланцюжок сертифікації

en: certificate has a BAD signature
uk: сертифікат має ПОМИЛКОВИЙ підпис

en: certificate has been revoked
uk: сертифікат відкликано

en: certificate has expired
uk: строк дії сертифіката завершився

en: certificate is good
uk: сертифікат є належним

en: certificate is not usable for encryption
uk: сертифікат непридатний для шифрування

en: certificate is not usable for signing
uk: сертифікат непридатний для підписування

en: certificate not created during lifetime of issuer
uk: сертифікат не було створено під час строку чинності видавця

en: certificate not yet valid
uk: сертифікат ще не набув чинності

en: certificate policy not allowed
uk: заборонено правила сертифікації

en: certificate should not have been used for OCSP response signing
uk: сертифікат не мав використовуватися для підписування відповідей OCSP

en: certificate should not have been used for certification
uk: сертифікат не мав використовуватися для сертифікації

en: certificate should not have been used for encryption
uk: сертифікат не мав використовуватися для шифрування

en: certificate should not have been used for signing
uk: сертифікат не мав використовуватися для підписування

en: certificate with invalid validity
uk: сертифікат з некоректною чинністю

en: certificate with invalid validity: %s
uk: сертифікат з некоректною чинністю: %s

en: chain
uk: ланцюжок

en: change URL to retrieve key
uk: змінити адресу для отримання ключа

en: change a CA fingerprint
uk: змінити відбиток CA

en: change a card's PIN
uk: змінити пінкод картки

en: change a passphrase
uk: змінити пароль

en: change card holder's name
uk: змінити ім’я власника картки

en: change card holder's sex
uk: змінити поле статі власника картки

en: change data on a card
uk: змінити дані на картці

en: change the expiration date for the key or selected subkeys
uk: змінити дату завершення строку дії ключа або вибраних ключів

en: change the language preferences
uk: змінити основну мову

en: change the login name
uk: змінити ім’я користувача

en: change the ownertrust
uk: змінити рівень довіри до власника

en: change the passphrase
uk: змінити пароль

en: check all programs
uk: перевірити всі програми

en: check global configuration file
uk: перевірити загальний файл налаштувань

en: check signatures
uk: перевірити підписи

en: check validity using OCSP
uk: перевіряти чинність за допомогою OCSP

en: checking created signature failed: %s
uk: невдала спроба перевірити створений підпис: %s

en: checking for qualified certificate failed: %s
uk: помилка перевірки якості сертифікатів: %s

en: checking the CRL failed: %s
uk: помилка під час перевірки CRL: %s

en: checking the trust list failed: %s
uk: помилка перевірки списку довіри: %s

en: checking the trustdb
uk: перевірка trustdb

en: child aborted with status %i
uk: дочірня підпрограма завершила роботу зі станом %i

en: cipher algorithm %d%s is unknown or disabled
uk: алгоритм шифрування %d%s є невідомим або вимкненим

en: class %s is not supported
uk: підтримки класу %s не передбачено

en: cleared passphrase cached with ID: %s
uk: текстовий пароль кешовано з ідентифікатором: %s

en: colon missing
uk: не вистачає двокрапки

en: command "%.50s" is ambiguous
uk: команда «%.50s» є неоднозначною

en: communication problem with gpg-agent
uk: проблема під час спроби обміну даними з gpg-agent

en: compact unusable user IDs and remove all signatures from key
uk: ущільнити непридатні до використання ідентифікатори користувачів і вилучити всі підписи з ключа

en: compact unusable user IDs and remove unusable signatures from key
uk: ущільнити непридатні до використання ідентифікатори користувачів і вилучити невикористані підписи з ключа

en: completes-needed must be greater than 0
uk: значення completes-needed має бути більшим за 0

en: conflicting commands
uk: несумісні команди

en: conversion from `%s' to `%s' failed: %s
uk: помилка перетворення з «%s» у «%s»: %s

en: conversion from `%s' to `%s' not available
uk: перетворення з «%s» у «%s» недоступне

en: could not create pipe: %s
uk: не вдалося створити канал: %s

en: could not create pty: %s
uk: не вдалося створити pty: %s

en: could not fork: %s
uk: не вдалося створити відгалуження: %s

en: could not open %s for writing: %s
uk: не вдалося відкрити %s для запису: %s

en: could not parse keyserver
uk: не вдалося обробити сервер ключів

en: could not parse keyserver URL
uk: не вдалося обробити адресу сервера ключів

en: create a public key when importing a secret key
uk: створити відкритий ключ під час імпортування закритого ключа

en: create ascii armored output
uk: створити дані у форматі ASCII

en: create base-64 encoded output
uk: створити дані, закодовані у BASE64

en: created: %s
uk: створено: %s

en: creation timestamp missing
uk: не вказано часової позначки створення

en: critical certificate extension %s is not supported
uk: не підтримується критичне розширення сертифікації %s

en: critical marked policy without configured policies
uk: правила, позначені як критичні, без налаштування

en: csh-style command output
uk: виведення команд у форматі csh

en: data hash algorithm: %s
uk: алгоритм хешування даних: %s

en: data not saved; use option "--output" to save it
uk: дані не збережено; скористайтеся для їхнього збереження параметром «--output»

en: dearmoring failed: %s
uk: помилка перетворення з формату ASCII: %s

en: decode received data lines
uk: декодувати отримані рядки даних

en: decrypt data (default)
uk: розшифрувати дані (типова дія)

en: decryption failed: %s
uk: невдала спроба розшифрування: %s

en: decryption modus
uk: спосіб розшифрування

en: decryption okay
uk: розшифровано

en: delete selected subkeys
uk: вилучити вибрані підключі

en: delete selected user IDs
uk: вилучити вибрані ідентифікатори користувача

en: delete signatures from the selected user IDs
uk: вилучити підписи з вибраних ідентифікаторів користувача

en: deleting certificate "%s" failed: %s
uk: помилка під час спроби вилучення сертифіката «%s»: %s

en: deleting keyblock failed: %s
uk: не вдалося вилучити блокування ключа: %s

en: deny the use of admin card commands
uk: заборонити використання команд з адміністрування картки

en: depth: %d  valid: %3d  signed: %3d  trust: %d-, %dq, %dn, %dm, %df, %du
uk: глибина: %d  чинність: %3d  підписано: %3d  надійність: %d-, %dq, %dn, %dm, %df, %du

en: detected card with S/N: %s
uk: виявлено картку з серійним номером: %s

en: directory `%s' created
uk: створено каталог «%s»

en: dirmngr cache-only key lookup failed: %s
uk: помилка пошуку ключів лише з dirmngr: %s

en: dirmngr protocol version %d is not supported
uk: підтримки протоколу dirmngr версії %d не передбачено

en: disable all access to the dirmngr
uk: заборонити доступ до dirmngr

en: disable key
uk: вимкнути ключ

en: disabled
uk: вимкнено

en: display photo IDs during key listings
uk: показувати фотоідентифікатори у списках ключів

en: display photo IDs during signature verification
uk: показувати фотоідентифікатори під час перевірки підписів

en: do not allow the reuse of old passphrases
uk: не дозволяти повторне використання старих паролів

en: do not allow to bypass the passphrase policy
uk: не дозволяти обхід правил паролів

en: do not check CRLs for root certificates
uk: не шукати у списках відкликаних сертифікатів кореневі сертифікати

en: do not check certificate policies
uk: не перевіряти правила сертифікатів

en: do not delete temporary files after using them
uk: не вилучати тимчасові файли після їхнього використання

en: do not detach from the console
uk: не від’єднувати від консолі

en: do not grab keyboard and mouse
uk: не захоплювати керування клавіатурою і мишею

en: do not make any changes
uk: не вносити змін

en: do not update the trustdb after import
uk: не оновлювати базу даних довіри після імпортування

en: do not use a reader's pinpad
uk: не використовувати додаткову клавіатуру зчитувача

en: do not use extended connect mode
uk: не використовувати розширений режим з’єднання

en: do not use the PIN cache when signing
uk: не використовувати кеш пін-кодів для підписування

en: do not use the SCdaemon
uk: не використовувати SCdaemon

en: do not use the internal CCID driver
uk: не використовувати вбудованого драйвера CCID

en: does not match - try again
uk: паролі не збігаються, повторіть спробу

en: don't use the terminal at all
uk: взагалі не використовувати термінал

en: duplicated certificate `%s' deleted
uk: вилучено дублікат сертифіката «%s»

en: either %s or %s must be given
uk: має бути вказано %s або %s

en: elevate the trust of signatures with valid PKA data
uk: підняти рівень довіри до підписів з коректними даними PKA

en: enable full debugging
uk: увімкнути повну діагностику

en: enable key
uk: увімкнути ключ

en: enarmoring failed: %s
uk: помилка перетворення у формат ASCII: %s

en: encrypt data
uk: зашифрувати дані

en: encrypted with %lu passphrases
uk: зашифровано за допомогою %lu паролів

en: encrypted with %s key, ID %s
uk: зашифровано ключем %s, ідентифікатор %s

en: encrypted with %u-bit %s key, ID %s, created %s
uk: зашифровано за допомогою %u-бітового %s ключа, ідентифікатор %s, створено %s

en: encrypted with 1 passphrase
uk: зашифровано за допомогою 1 пароля

en: encrypted with unknown algorithm %d
uk: зашифровано за допомогою невідомого алгоритму %d

en: encrypting a message in --pgp2 mode requires the IDEA cipher
uk: шифрування повідомлень у режимі --pgp2 потребує використання шифру IDEA

en: encryption modus
uk: спосіб шифрування

en: encryption only with symmetric cipher
uk: шифрувати лише за допомогою симетричного шифру

en: error allocating enough memory: %s
uk: помилка під час спроби розподілу пам’яті: %s

en: error binding socket to `%s': %s
uk: помилка під час спроби прив’язування сокета до «%s»: %s

en: error changing size of key %d to %u bits: %s
uk: помилка під час спроби зміни розміру ключа з %d на %u: %s

en: error closing %s: %s
uk: помилка під час спроби закрити %s: %s

en: error creating `%s': %s
uk: помилка створення «%s»: %s.

en: error creating a pipe: %s
uk: помилка під час спроби створення каналу: %s

en: error creating keybox `%s': %s
uk: помилка під час спроби створення сховища ключів «%s»: %s

en: error creating keyring `%s': %s
uk: помилка під час спроби створення сховища ключів «%s»: %s

en: error creating passphrase: %s
uk: помилка під час спроби створення пароля: %s

en: error creating socket: %s
uk: помилка під час спроби створення сокета: %s

en: error creating temporary file: %s
uk: помилка створення тимчасового файла: %s

en: error finding trust record in `%s': %s
uk: не вдалося знайти запис довіри у «%s»: %s

en: error finding writable keyDB: %s
uk: помилка під час спроби знайти придатну до запису keyDB: %s

en: error forking process: %s
uk: помилка під час спроби розгалужування процесу: %s

en: error getting current key info: %s
uk: помилка під час отримання даних поточного ключа: %s

en: error getting default authentication keyID of card: %s
uk: помилка під час спроби отримання типового розпізнавального keyID картки: %s

en: error getting exit code of process %d: %s
uk: помилка під час спроби отримання коду виходу процесу %d: %s

en: error getting key usage information: %s
uk: помилка під час спроби отримання даних щодо використання ключа: %s

en: error getting new PIN: %s
uk: помилка під час отримання нового пінкоду: %s

en: error getting nonce for the socket
uk: помилка під час спроби отримання поточного стану сокета

en: error getting serial number of card: %s
uk: помилка під час спроби отримання серійного номера картки: %s

en: error getting stored flags: %s
uk: помилка під час спроби отримання збережених прапорців: %s

en: error importing certificate: %s
uk: помилка під час спроби імпортування сертифіката: %s

en: error in `%s': %s
uk: помилка у «%s»: %s

en: error in trailer line
uk: помилка у рядку доповнення

en: error locking keybox: %s
uk: помилка під час блокування сховища ключів: %s

en: error opening `%s': %s
uk: помилка під час відкриття «%s»: %s

en: error reading `%s', line %d: %s
uk: помилка під час читання «%s», рядок %d: %s

en: error reading `%s': %s
uk: помилка під час спроби читання «%s»: %s

en: error reading application data
uk: помилка читання даних програми

en: error reading fingerprint DO
uk: помилка читання відбитка DO

en: error reading from %s: %s
uk: помилка читання з %s: %s

en: error reading input: %s
uk: помилка під час спроби читання вхідних даних: %s

en: error reading keyblock: %s
uk: помилка під час спроби читання блокування ключа: %s

en: error reading list of trusted root certificates
uk: помилка під час читання списку надійних кореневих сертифікатів

en: error reading nonce on fd %d: %s
uk: помилка під час спроби читання поточного стану на файловому дескрипторі %d: %s

en: error reading secret keyblock "%s": %s
uk: помилка під час читання блоку ключів «%s»: %s

en: error reading the card: %s
uk: помилка читання картки: %s

en: error retrieving CHV status from card
uk: помилка отримання стану CHV з картки

en: error retrieving `%s' via %s: %s
uk: помилка під час спроби отримання «%s» за допомогою %s: %s

en: error running `%s': exit status %d
uk: помилка під час спроби виконання «%s»: стан виходу %d

en: error running `%s': probably not installed
uk: помилка під час спроби виконання «%s»: ймовірно, програму не встановлено

en: error running `%s': terminated
uk: помилка під час спроби виконання «%s»: виконання перервано

en: error sending %s command: %s
uk: помилка під час спроби надсилання команди %s: %s

en: error sending standard options: %s
uk: помилка під час спроби надсилання стандартних параметрів: %s

en: error storing certificate
uk: помилка під час спроби збереження сертифіката

en: error storing certificate: %s
uk: помилка під час спроби збереження сертифіката: %s

en: error storing flags: %s
uk: помилка під час спроби збереження позначок: %s

en: error while asking for the passphrase: %s
uk: помилка під час спроби запиту пароля: %s

en: error writing `%s': %s
uk: помилка під час спроби читання «%s»: %s

en: error writing key to card: %s
uk: помилка під час спроби запису ключа на картку: %s

en: error writing key: %s
uk: помилка під час спроби запису ключа: %s

en: error writing keyring `%s': %s
uk: помилка під час спроби запису сховища ключів «%s»: %s

en: error writing public keyring `%s': %s
uk: помилка під час спроби запису до сховища відкритих ключів «%s»: %s

en: error writing secret keyring `%s': %s
uk: помилка під час спроби запису до сховища закритих ключів «%s»: %s

en: error writing to %s: %s
uk: помилка під час запису до %s: %s

en: error writing to `%s': %s
uk: помилка під час спроби запису до «%s»: %s

en: error writing to temporary file: %s
uk: помилка під час спроби запису до тимчасового файла: %s

en: execv failed: %s
uk: помилка execv: %s

en: existing key will be replaced
uk: вже створений ключ буде замінено

en: expired
uk: збіг строк дії

en: expired: %s
uk: не діє з: %s

en: expires: %s
uk: діє до: %s

en: export attribute user IDs (generally photo IDs)
uk: експортувати ідентифікатори користувача атрибута (типово фотоідентифікатори)

en: export certificates
uk: експортувати сертифікати

en: export keys
uk: експортувати ключі

en: export keys in an S-expression based format
uk: експортувати ключі у форматі, заснованому на S-виразах

en: export keys to a key server
uk: експортувати ключі на сервер ключів

en: export revocation keys marked as "sensitive"
uk: експортувати ключі відкликання, позначені як «важливі»

en: export signatures that are marked as local-only
uk: експортувати підписи, які позначено як придатні лише для локального використання

en: exporting secret keys not allowed
uk: експортування закритих ключів заборонено

en: external keyserver calls are not supported in this build
uk: викликів зовнішнього сервера ключів у цій збірці не передбачено

en: external program calls are disabled due to unsafe options file permissions
uk: виклик зовнішніх програм вимкнено через невідповідність прав доступу до файла параметрами безпеки

en: failed to acquire the pinentry lock: %s
uk: не вдалося встановити блокування запису пінкоду: %s

en: failed to allocate keyDB handle
uk: не вдалося розмістити дескриптор keyDB

en: failed to create stream from socket: %s
uk: не вдалося створити потік даних з сокета: %s

en: failed to create temporary file `%s': %s
uk: не вдалося створити тимчасовий файл «%s»: %s

en: failed to get the fingerprint
uk: не вдалося отримати відбиток

en: failed to initialize the TrustDB: %s
uk: не вдалося ініціалізувати базу даних надійності (TrustDB): %s

en: failed to open `%s': %s
uk: не вдалося відкрити «%s»: %s

en: failed to proxy %s inquiry to client
uk: не вдалося пропустити через проксі запит %s до клієнта

en: failed to rebuild keyring cache: %s
uk: не вдалося перебудувати кеш сховища ключів: %s

en: failed to store the creation date: %s
uk: не вдалося зберегти дату створення: %s

en: failed to store the fingerprint: %s
uk: не вдалося зберегти відбиток: %s

en: failed to store the key: %s
uk: не вдалося зберегти ключ: %s

en: failed to unprotect the subkey: %s
uk: не вдалося зняти захист з підключа: %s

en: failed to use default PIN as %s: %s - disabling further default use
uk: не вдалося використати типовий пінкод як %s: %s — вимикаємо подальше типове використання

en: female
uk: жіноча

en: fetch missing issuer certificates
uk: Надіслати запит щодо незнайдених сертифікатів видавця

en: fetch the key specified in the card URL
uk: отримати ключ, вказаний у полі адреси картки

en: file `%s', line %d: %s
uk: файл «%s», рядок %d: %s

en: fingerprint on card does not match requested one
uk: відбиток на картці не відповідає запитаному

en: fingerprint=%s
uk: відбиток=%s

en: flag the selected user ID as primary
uk: позначити вибраний ідентифікатор користувача як основний

en: forced
uk: увімкнено

en: forcing symmetric cipher %s (%d) violates recipient preferences
uk: примусове використання симетричного шифру %s (%d) не відповідає параметрам отримувача

en: found another possible matching CA certificate - trying again
uk: виявлено інший можливий відповідний сертифікат служби сертифікації (CA) — повторюємо спробу

en: fstat of `%s' failed in %s: %s
uk: помилка fstat щодо «%s» у %s: %s

en: fstat(%d) failed in %s: %s
uk: помилка fstat(%d) у %s: %s

en: full
uk: повна

en: generate a new key pair
uk: створити пару ключів

en: generate a revocation certificate
uk: створити сертифікат відкликання

en: generate new keys
uk: створити ключі

en: generating key failed
uk: помилка під час створення ключа

en: generating new key
uk: створення нового ключа

en: generating the deprecated 16-bit checksum for secret key protection
uk: створюємо застарілу 16-бітову контрольну суму для захисту закритого ключа

en: get the configuration directories for gpgconf
uk: отримати назви каталогів налаштувань для gpgconf

en: gpg-agent is not available in this session
uk: gpg-agent недоступний у цьому сеансі

en: gpg-agent protocol version %d is not supported
uk: підтримки версії протоколу gpg-agent %d не передбачено

en: gpg/card>
uk: gpg/картка>

en: handler 0x%lx for fd %d started
uk: запущено обробки 0x%lx для файлового дескриптора %d

en: handler 0x%lx for fd %d terminated
uk: обробник 0x%lx дескриптора файла %d завершив роботу

en: handler for fd %d started
uk: запущено запуск обробки для дескриптора %d

en: handler for fd %d terminated
uk: роботу обробника для дескриптора %d перервано

en: hash algorithm %d (%s) for signer %d not supported; using %s
uk: підтримки алгоритму хешування %d (%s) для підписувальника %d не передбачено; використовуємо %s

en: hash algorithm used for signer %d: %s (%s)
uk: алгоритм хешування, використаний для підписувача %d: %s (%s)

en: honor the PKA record set on a key when retrieving keys
uk: брати до уваги запис PKA, встановлений у ключі під час отримання ключів

en: honor the preferred keyserver URL set on the key
uk: брати до уваги адресу основного сервера ключів, встановлену у ключі

en: host not found
uk: вузол не знайдено

en: iconv_open failed: %s
uk: помилка iconv_open: %s

en: ignore requests to change the TTY
uk: ігнорувати запити щодо зміни TTY

en: ignore requests to change the X display
uk: ігнорувати запити щодо зміни графічного дисплея

en: ignoring garbage line
uk: ігноруємо беззмістовний рядок

en: import certificates
uk: імпортувати сертифікати

en: import keys from a key server
uk: імпортувати ключі з сервера ключів

en: import signatures that are marked as local-only
uk: імпортувати підписи, позначені як лише локальні

en: import/merge keys
uk: імпортувати/об’єднати ключі

en: importing common certificates `%s'
uk: імпортуємо загальні сертифікати «%s»

en: importing secret keys not allowed
uk: імпортування закритих ключів заборонено

en: include revoked keys in search results
uk: включити до результатів пошуку відкликані ключі

en: include subkeys when searching by key ID
uk: включити підключі до пошуку за ідентифікатором ключа

en: input file name (default stdin)
uk: назва файла виведених даних (типово stdin)

en: input line %u too long or missing LF
uk: у рядку вхідних даних %u занадто багато символів або не вказано LF

en: input line longer than %d characters
uk: рядок вхідних даних довший за %d символів

en: interactive marking as trusted disabled for this session
uk: інтерактивне позначення надійності вимкнено для цього сеансу

en: interactive marking as trusted not enabled in gpg-agent
uk: не увімкнено інтерактивне позначення надійності у gpg-agent

en: intermediate certificate has expired
uk: строк дії проміжного сертифіката завершився

en: intermediate certificate is good
uk: належний проміжний сертифікат

en: intermediate certificate not created during lifetime of issuer
uk: проміжний сертифікат не було створено під час строку чинності видавця

en: intermediate certificate not yet valid
uk: проміжний сертифікат ще не набув чинності

en: invalid
uk: некоректний

en: invalid S2K mode; must be 0, 1 or 3
uk: некоректний режим S2K; мало бути вказано 0, 1 або 3

en: invalid alias definition
uk: некоректне визначення замінника

en: invalid armor header:
uk: некоректний заголовок ASCII:

en: invalid armor: line longer than %d characters
uk: некоректний формат ASCII: рядок є довшим за %d символів

en: invalid auto-key-locate list
uk: некоректний список auto-key-locate

en: invalid clearsig header
uk: некоректний заголовок прозорого підпису

en: invalid command
uk: некоректна команда

en: invalid command "%.50s"
uk: некоректна команда «%.50s»

en: invalid command (there is no implicit command)
uk: некоректна команда (немає неявної команди)

en: invalid country code in `%s', line %d
uk: некоректний код країни у «%s», рядок %d

en: invalid dash escaped line:
uk: некоректний екранований дефісами рядок:

en: invalid debug-level `%s' given
uk: вказано некоректне значення рівня діагностики «%s»

en: invalid default preferences
uk: некоректні типові параметри

en: invalid default-cert-level; must be 0, 1, 2, or 3
uk: некоректне значення default-cert-level; має бути 0, 1, 2 або 3

en: invalid export options
uk: некоректні параметри експортування

en: invalid fingerprint
uk: некоректний відбиток

en: invalid formatted fingerprint in `%s', line %d
uk: некоректне форматування відбитка у «%s», рядок %d

en: invalid hash algorithm `%s'
uk: некоректний алгоритм хешування «%s»

en: invalid import options
uk: некоректні параметри імпортування

en: invalid item `%s' in preference string
uk: некоректний запис «%s» у рядку переваг

en: invalid keyflag in `%s', line %d
uk: некоректна позначка ключа у «%s», рядок %d

en: invalid keyserver options
uk: некоректні параметри сервера ключів

en: invalid keyserver protocol (us %d!=handler %d)
uk: некоректний протокол сервера ключів (наш %d!=%d обробника)

en: invalid list options
uk: некоректні параметри побудови списку

en: invalid min-cert-level; must be 1, 2, or 3
uk: некоректне значення min-cert-level; має бути 1, 2 або 3

en: invalid option
uk: некоректний параметр

en: invalid option "%.50s"
uk: некоректний параметр «%.50s»

en: invalid personal cipher preferences
uk: некоректні особисті параметри шифрування

en: invalid personal compress preferences
uk: некоректні особисті параметри стискання

en: invalid personal digest preferences
uk: некоректні особисті параметри контрольної суми

en: invalid radix64 character %02X skipped
uk: пропущено некоректний символ radix64 %02X

en: invalid radix64 character %02x skipped
uk: пропущено некоректний символ radix64 %02x

en: invalid root packet detected in proc_tree()
uk: виявлено некоректний кореневий пакет у proc_tree()

en: invalid signature: message digest attribute does not match computed one
uk: некоректний підпис: атрибут контрольної суми повідомлення не збігається з обчисленою сумою

en: invalid structure of OpenPGP card (DO 0x93)
uk: некоректна структура картки OpenPGP (DO 0x93)

en: invalid value
uk: некоректне значення

en: invalid verify options
uk: некоректні параметри перевірки

en: invoke gpg-protect-tool
uk: виклик gpg-protect-tool

en: issuer certificate is not marked as a CA
uk: сертифікат видавця не позначено як сертифікат служби сертифікації (CA)

en: issuer certificate not found
uk: не знайдено видавця сертифіката

en: it is strongly suggested that you update your preferences and
uk: наполегливо рекомендуємо вам оновити записи переваг і

en: key "%s" not found on keyserver
uk: ключ «%s» не знайдено на сервері ключів

en: key "%s" not found: %s
uk: ключ «%s» не знайдено: %s

en: key %s has no user IDs
uk: у ключа %s немає ідентифікатора користувача

en: key %s marked as ultimately trusted
uk: ключ %s позначено як ключ з необмеженою довірою

en: key %s occurs more than once in the trustdb
uk: ключ %s зустрічається у trustdb декілька разів

en: key %s was created %lu second in the future (time warp or clock problem)
uk: ключ %s було створено з позначкою на %lu секунду у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)

en: key %s was created %lu seconds in the future (time warp or clock problem)
uk: ключ %s було створено з позначкою на %lu секунд у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)

en: key %s: "%s" %d new signatures
uk: ключ %s: «%s» %d нових підписів

en: key %s: "%s" %d new subkeys
uk: ключ %s: «%s» %d нових підключів

en: key %s: "%s" %d new user IDs
uk: ключ %s: «%s» %d нових ідентифікаторів користувачів

en: key %s: "%s" %d signature cleaned
uk: ключ %s: «%s» вилучено %d підпис

en: key %s: "%s" %d signatures cleaned
uk: ключ %s: «%s» вилучено %d підписів

en: key %s: "%s" %d user ID cleaned
uk: ключ %s: «%s» спорожнено %d ідентифікатор користувача

en: key %s: "%s" %d user IDs cleaned
uk: ключ %s: «%s» спорожнено %d ідентифікаторів користувачів

en: key %s: "%s" 1 new signature
uk: ключ %s: «%s» 1 новий підпис

en: key %s: "%s" 1 new subkey
uk: ключ %s: «%s» 1 новий підключ

en: key %s: "%s" 1 new user ID
uk: ключ %s: «%s» 1 новий ідентифікатор користувача

en: key %s: "%s" not changed
uk: ключ %s: «%s» не змінено

en: key %s: "%s" revocation certificate added
uk: ключ %s: додано сертифікат відкликання «%s»

en: key %s: "%s" revocation certificate imported
uk: ключ %s: імпортовано сертифікат відкликання «%s»

en: key %s: PGP 2.x style key - skipped
uk: ключ %s: ключ у стилі PGP 2.x — пропущено

en: key %s: PKS subkey corruption repaired
uk: ключ %s: відновлено пошкоджений підключ PKS

en: key %s: accepted as trusted key
uk: ключ %s: прийнято як надійний ключ

en: key %s: accepted non self-signed user ID "%s"
uk: ключ %s: прийнято несамопідписаний ідентифікатор користувача «%s»

en: key %s: already in secret keyring
uk: ключ %s: вже у сховищі закритих ключів

en: key %s: can't locate original keyblock: %s
uk: ключ %s: не вдалося знайти початковий блок ключів: %s

en: key %s: can't read original keyblock: %s
uk: ключ %s: не вдалося прочитати початковий блок ключів: %s

en: key %s: direct key signature added
uk: ключ %s: додано безпосередній підпис ключа

en: key %s: doesn't match our copy
uk: ключ %s: не відповідає нашій копії

en: key %s: duplicated user ID detected - merged
uk: ключ %s: виявлено дублювання ідентифікаторів користувача — об’єднано

en: key %s: invalid direct key signature
uk: ключ %s: некоректний безпосередній підпис ключа

en: key %s: invalid revocation certificate: %s - rejected
uk: ключ %s: некоректний сертифікат відкликання: %s — відкинуто

en: key %s: invalid revocation certificate: %s - skipped
uk: ключ %s: некоректний сертифікат відкликання: %s — пропущено

en: key %s: invalid self-signature on user ID "%s"
uk: ключ %s: некоректний самопідпис для ідентифікатора користувача «%s»

en: key %s: invalid subkey binding
uk: ключ %s: некоректне зв’язування підключів

en: key %s: invalid subkey revocation
uk: ключ %s: некоректне відкликання підключа

en: key %s: key material on-card - skipped
uk: ключ %s: матеріал ключа на карті — пропущено

en: key %s: new key - skipped
uk: ключ %s: новий ключ — пропущено

en: key %s: no public key - can't apply revocation certificate
uk: ключ %s: немає відкритого ключа — не можна застосовувати сертифікат відкликання

en: key %s: no public key for trusted key - skipped
uk: ключ %s: немає відкритого ключа для надійного ключа — пропущено

en: key %s: no subkey for key binding
uk: ключ %s: немає підключа для зв’язування ключів

en: key %s: no subkey for key revocation
uk: ключ %s: немає підключа для відкликання ключа

en: key %s: no subkey for subkey binding signature
uk: ключ %s: немає підключа для підпису прив’язування підключа

en: key %s: no subkey for subkey revocation signature
uk: ключ %s: немає підключа для підпису відкликання підключа

en: key %s: no user ID
uk: ключ %s: немає ідентифікатор користувача

en: key %s: no user ID for signature
uk: ключ %s: немає ідентифікатор користувача для підпису

en: key %s: no valid user IDs
uk: ключ %s: немає чинних ідентифікаторів користувача

en: key %s: non exportable signature (class 0x%02X) - skipped
uk: ключ %s: непридатний до експорту підпис (клас 0x%02X) — пропущено

en: key %s: not protected - skipped
uk: ключ %s: не захищено — пропущено

en: key %s: public key "%s" imported
uk: ключ %s: імпортовано відкритий ключ «%s»

en: key %s: public key not found: %s
uk: ключ %s: не знайдено відкритий ключ: %s

en: key %s: removed multiple subkey binding
uk: ключ %s: вилучено кратне зв’язування підключів

en: key %s: removed multiple subkey revocation
uk: ключ %s: вилучено кратне відкликання підключа

en: key %s: revocation certificate at wrong place - skipped
uk: ключ %s: сертифікат відкликання у помилковому місці — пропущено

en: key %s: secret key imported
uk: ключ %s: імпортовано закритий ключ

en: key %s: secret key not found: %s
uk: ключ %s: закритий ключ не знайдено: %s

en: key %s: secret key with invalid cipher %d - skipped
uk: ключ %s: закритий ключ з некоректним шифром %d — пропущено

en: key %s: secret key without public key - skipped
uk: ключ %s: закритий ключ без відкритого ключа — пропущено

en: key %s: skipped subkey
uk: ключ %s: пропущено підключ

en: key %s: skipped user ID "%s"
uk: ключ %s: пропущено ідентифікатор користувача «%s»

en: key %s: subkey signature in wrong place - skipped
uk: ключ %s: підпис підключа у помилковому місці — пропущено

en: key %s: unexpected signature class (0x%02X) - skipped
uk: ключ %s: неочікуваний клас підпису (0x%02X) — пропущено

en: key %s: unsupported public key algorithm
uk: ключ %s: непідтримуваний алгоритм створення відкритого ключа

en: key %s: unsupported public key algorithm on user ID "%s"
uk: ключ %s: непідтримуваний алгоритм створення відкритого ключа для ідентифікатора користувача «%s»

en: key already exists
uk: ключ вже існує

en: key export failed: %s
uk: помилка під час спроби експортування ключа: %s

en: key generation completed (%d seconds)
uk: створення ключа завершено (за %d секунд)

en: key has been created %lu second in future (time warp or clock problem)
uk: ключ було створено з позначкою на %lu секунд у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)

en: key has been created %lu seconds in future (time warp or clock problem)
uk: ключ було створено з позначкою на %lu секунду у майбутньому (часова петля або проблема з годинником)

en: key is not flagged as insecure - can't use it with the faked RNG!
uk: ключ не було позначено як ненадійний — не можна використовувати його з фіктивним RNG!

en: key not found on keyserver
uk: ключ не знайдено на сервері ключів

en: key operation not possible: %s
uk: дія над ключем неможлива: %s

en: keyblock resource `%s': %s
uk: ресурс блоку ключів «%s»: %s

en: keybox `%s' created
uk: створено сховище ключів «%s»

en: keyring `%s' created
uk: створено сховище ключів «%s»

en: keyserver communications error: %s
uk: помилка під час обміну даними з сервером ключів: %s

en: keyserver did not send VERSION
uk: сервер ключів не надіслав значення VERSION

en: keyserver internal error
uk: внутрішня помилка сервера ключів

en: keyserver receive failed: %s
uk: помилка під час спроби отримання даних з сервера ключів: %s

en: keyserver refresh failed: %s
uk: помилка оновлення з сервера ключів: %s

en: keyserver search failed: %s
uk: помилка пошуку на сервері ключів: %s

en: keyserver send failed: %s
uk: помилка під час надсилання даних на сервер ключів: %s

en: keyserver timed out
uk: перевищення часу очікування даних від сервера ключів

en: keysize invalid; using %u bits
uk: некоректний розмір ключа; використовуємо %u-бітовий

en: keysize rounded up to %u bits
uk: розмір ключа округлено до %u-бітового

en: keyword too long
uk: занадто довге ключове слово

en: libgcrypt is too old (need %s, have %s)
uk: libgcrypt занадто стара (потрібна — %s, маємо %s)

en: line %d: error getting key by keygrip `%s': %s
uk: рядок %d: помилка під час отримання ключа за допомогою keygrip «%s»: %s

en: line %d: error reading key `%s' from card: %s
uk: рядок %d: помилка читання ключа «%s» з картки: %s

en: line %d: invalid algorithm
uk: рядок %d: некоректний алгоритм

en: line %d: invalid key length %u (valid are %d to %d)
uk: рядок %d: некоректна довжина ключа %u (коректні значення: від %d до %d)

en: line %d: invalid subject name `%s' at pos %d
uk: рядок %d: некоректна назва призначення «%s» на позиції %d

en: line %d: invalid subject name label `%.*s'
uk: рядок %d: некоректна мітка назви призначення «%.*s»

en: line %d: key generation failed: %s <%s>
uk: рядок %d: помилка створення ключа: %s <%s>

en: line %d: no subject name given
uk: рядок %d: не вказано назви призначення

en: line %d: not a valid email address
uk: рядок %d: некоректна адреса електронної пошти

en: line shortened due to embedded Nul character
uk: рядок скорочено через вбудований символ Nul

en: line too long
uk: занадто довгий рядок

en: line too long - skipped
uk: рядок є надто довгим, його пропущено

en: list all available data
uk: показати всі доступні дані

en: list all components
uk: показати список всіх компонентів

en: list and check key signatures
uk: показати список і перевірити підписи ключів

en: list certificate chain
uk: показати ланцюжок сертифікації

en: list external keys
uk: показати ключ зовнішніх ключів

en: list global configuration file
uk: показати загальний файл налаштувань

en: list key and user IDs
uk: показати список ключів та ідентифікаторів користувача

en: list keys
uk: показати список ключів

en: list keys and fingerprints
uk: показати список ключів і відбитків

en: list keys and signatures
uk: показати список ключів і підписів

en: list preferences (expert)
uk: список переваг (експертний)

en: list preferences (verbose)
uk: список переваг (докладний)

en: list secret keys
uk: показати список закритих ключів

en: listen() failed: %s
uk: помилка listen(): %s

en: listening on socket `%s'
uk: очікування даних на сокеті «%s»

en: lock `%s' not made: %s
uk: блокування «%s» не виконано: %s

en: looking up issuer at external location
uk: пошук видавця за зовнішньою адресою

en: looking up issuer from the Dirmngr cache
uk: пошук видавця у кеші dirmngr

en: make a clear text signature
uk: створити текстовий підпис

en: make a detached signature
uk: створити від’єднаний підпис

en: make a signature
uk: створити підпис

en: make timestamp conflicts only a warning
uk: супроводжувати конфлікти часових позначок лише попередженнями

en: make_keysig_packet failed: %s
uk: помилка make_keysig_packet: %s

en: male
uk: чоловіча

en: malformed CRC
uk: помилкове форматування CRC

en: malformed DIRMNGR_INFO environment variable
uk: помилкове форматування змінної середовища DIRMNGR_INFO

en: malformed GPG_AGENT_INFO environment variable
uk: помилкове форматування змінної середовища GPG_AGENT_INFO

en: marginal
uk: неповна

en: marginals-needed must be greater than 1
uk: значення marginals-needed має перевищувати 1

en: max-cert-depth must be in the range from 1 to 255
uk: значення max-cert-depth має перебувати у діапазоні від 1 до 255

en: menu to change or unblock the PIN
uk: меню зміни або розблокування пінкоду

en: missing argument
uk: не вистачає аргументу

en: missing argument for option "%.50s"
uk: не вказано аргументу до параметра «%.50s»

en: move a backup key to a smartcard
uk: пересунути резервний ключ на картку пам’яті

en: move a key to a smartcard
uk: пересунути ключ на картку пам’яті

en: moving a key signature to the correct place
uk: пересування підпису ключа у належне місце

en: nN
uk: nNнН

en: name of socket too long
uk: назва сокета є надто довгою

en: nested clear text signatures
uk: вкладені підписи нешифрованим текстом

en: never
uk: ніколи

en: never
uk: ніколи

en: never consult a CRL
uk: не використовувати САС

en: new configuration file `%s' created
uk: створено новий файл налаштувань «%s»

en: next trustdb check due at %s
uk: наступну перевірку trustdb призначено на %s

en: no
uk: no|ні

en: no --keyfile option provided
uk: параметра --keyfile не передбачено

en: no --program option provided
uk: не вказано параметра --program

en: no = sign found in group definition `%s'
uk: у визначенні групи «%s» немає знаку «=»

en: no CRL found for certificate
uk: не знайдено списку відкликання для сертифіката

en: no class provided
uk: не вказано клас

en: no corresponding public key: %s
uk: немає відповідного відкритого ключа: %s

en: no default secret keyring: %s
uk: немає типового сховища закритих ключів: %s

en: no gpg-agent running in this session
uk: у цьому сеансі не запущено gpg-agent

en: no handler for keyserver scheme `%s'
uk: немає обробника схеми сервера ключів «%s»

en: no issuer found in certificate
uk: у сертифікаті не було знайдено даних щодо видавця

en: no key usage specified - assuming all usages
uk: не вказано використання ключа — припускаємо всі можливі використання

en: no keyserver action!
uk: немає дії щодо сервера ключів!

en: no keyserver known (use option --keyserver)
uk: не вказано жодного сервера ключів (скористайтеся параметром --keyserver)

en: no need for a trustdb check
uk: потреби у перевірці trustdb немає

en: no need for a trustdb check with `%s' trust model
uk: потреби у перевірці trustdb на основі моделі довіри «%s» немає

en: no need for a trustdb update with `%s' trust model
uk: потреби у оновленні trustdb на основі моделі довіри «%s» немає

en: no remote program execution supported
uk: виконання віддалених програм не передбачено

en: no revocation keys found for "%s"
uk: для «%s» не знайдено ключів відкликання

en: no running dirmngr - starting `%s'
uk: dirmngr не запущено — запускаємо «%s»

en: no running gpg-agent - starting one
uk: не запущено gpg-agent — запускаємо його

en: no secret key
uk: немає закритого ключа

en: no secret subkey for public subkey %s - ignoring
uk: немає закритого підключа для відкритого підключа %s — пропускаємо

en: no signature found
uk: підпису не знайдено

en: no signed data
uk: немає підписаних даних

en: no suitable card key found: %s
uk: не виявлено відповідних ключів картки: %s

en: no ultimately trusted keys found
uk: не знайдено ключів з необмеженою довірою

en: no valid OpenPGP data found.
uk: не виявлено коректних даних OpenPGP.

en: no valid addressees
uk: немає коректних адрес

en: no valid recipients given
uk: не вказано коректних отримувачів

en: no writable keyring found: %s
uk: не виявлено придатного до запису сховища ключів: %s

en: no writable public keyring found: %s
uk: не знайдено придатного до запису сховища відкритих ключів: %s

en: no writable secret keyring found: %s
uk: не виявлено придатного до запису сховища закритих ключів: %s

en: none
uk: немає

en: not a detached signature
uk: не є від’єднаним підписом

en: not an OpenPGP card
uk: не є карткою OpenPGP

en: not forced
uk: не увімкнено

en: not human readable
uk: незручне для читання

en: note: non-critical certificate policy not allowed
uk: зауваження: заборонено некритичні правила сертифікації

en: number of issuers matching: %d
uk: кількість відповідних видавців: %d

en: number of matching certificates: %d
uk: кількість відповідних сертифікатів: %d

en: oO
uk: oOгГ

en: okay, we are the anonymous recipient.
uk: добре, ми є анонімним отримувачем.

en: okay|okay
uk: okay|гаразд

en: old encoding of the DEK is not supported
uk: застаріле кодування DEK не підтримується

en: old style (PGP 2.x) signature
uk: підпис у застарілому форматі (PGP 2.x)

en: only --decrypt and --encrypt are supported
uk: передбачено підтримку лише --decrypt і --encrypt

en: only accept updates to existing keys
uk: приймати оновлення лише вже створених ключів

en: option "%.50s" does not expect an argument
uk: для параметра «%.50s» аргументи не потрібно вказувати

en: option "%.50s" is ambiguous
uk: параметр «%.50s» є неоднозначним

en: option "%s" ignored due to "%s"
uk: параметр «%s» проігноровано через «%s»

en: option "%s" requires a program and optional arguments
uk: щоб скористатися параметром «%s», слід вказати програму та додаткові аргументи

en: option file `%s': %s
uk: файл параметрів «%s»: %s

en: original file name='%.*s'
uk: початкова назва файла=«%.*s»

en: out of core
uk: вихід за межі області пам’яті

en: out of core
uk: вихід за межі області пам’яті

en: out of core in secure memory while allocating %lu bytes
uk: вихід за межі безпечної області пам’яті під час спроби отримання %lu байтів

en: out of core while allocating %lu bytes
uk: вихід за межі області під час спроби отримання %lu байтів

en: ownertrust information cleared
uk: дані щодо довіри до власника вилучено

en: ownertrust value missing
uk: пропущено значення довіри до власника

en: pass a command to the dirmngr
uk: передати команду dirmngr

en: passphrase generated with unknown digest algorithm %d
uk: пароль створено за допомогою невідомого алгоритму створення контрольних сум %d

en: passphrase not correctly repeated; try again
uk: помилка під час повторного введення пароля, повторіть спробу

en: pinentry.qualitybar.tooltip
uk: Якість введеного вище тексту.
    Дані щодо критеріїв якості можна отримати у вашого адміністратора.

en: please do a --check-trustdb
uk: будь ласка, скористайтеся параметром --check-trustdb

en: please make sure that the "dirmngr" is properly installed
uk: будь ласка, переконайтеся, що «dirmngr» встановлено належним чином

en: please see %s for more information
uk: будь ласка, ознайомтеся з %s, щоб дізнатися більше

en: please use "%s%s" instead
uk: будь ласка, скористайтеся «%s%s»

en: please use the option `--daemon' to run the program in the background
uk: будь ласка, скористайтеся параметром «--daemon» для запуску програми у фоновому режимі

en: please wait while key is being generated ...
uk: зачекайте на завершення створення ключа...

en: preference `%s' duplicated
uk: запис переваги «%s» продубльовано

en: premature eof (in CRC)
uk: завчасний кінець файла (у CRC)

en: premature eof (in trailer)
uk: завчасний кінець файла (у додатку)

en: premature eof (no CRC)
uk: завчасний кінець файла (немає CRC)

en: print data out hex encoded
uk: вивести дані у шістнадцятковому форматі

en: print message digests
uk: показати контрольні суми повідомлень

en: print the card status
uk: показати дані про стан картки

en: problem handling encrypted packet
uk: проблема з обробкою зашифрованого пакета

en: problem looking for existing certificate: %s
uk: проблем з пошуком вже створеного сертифіката: %s

en: problem re-searching certificate: %s
uk: проблема з повторним пошуком сертифіката: %s

en: problem setting the gpg-agent options
uk: проблема під час спроби встановлення параметрів gpg-agent

en: problem with the agent
uk: проблема з агентом

en: problem with the agent: %s
uk: проблема з агентом: %s

en: program filename
uk: назва файла програми

en: prompt before overwriting
uk: запитувати перед перезаписом

en: protection algorithm %d%s is not supported
uk: підтримки алгоритму захисту %d%s не передбачено

en: protection digest %d is not supported
uk: підтримки контрольної суми захисту %d не передбачено

en: pth_select failed: %s - waiting 1s
uk: помилка pth_select: %s — очікування у 1 с

en: pty read failed: %s
uk: помилка читання з pty: %s

en: public and secret key created and signed.
uk: відкритий і закритий ключі створено і підписано.

en: public key %s is %lu second newer than the signature
uk: відкритий ключ %s є на %lu секунду новішим за підпис

en: public key %s is %lu seconds newer than the signature
uk: відкритий ключ %s є на %lu секунд новішим за підпис

en: public key %s not found: %s
uk: відкритий ключ %s не знайдено: %s

en: public key decryption failed: %s
uk: невдала спроба розшифровування відкритим ключем: %s

en: public key does not match secret key!
uk: відкритий ключ не відповідає закритому ключу!

en: public key encrypted data: good DEK
uk: зашифровані відкритим ключем дані: належний DEK

en: public key is %s
uk: відкритий ключ — %s

en: public key of ultimately trusted key %s not found
uk: не знайдено відкритий ключ ключа з необмеженою довірою %s

en: qQ
uk: qQвВ

en: quiet
uk: без повідомлень

en: quit
uk: quit|вийти

en: quit this menu
uk: вийти з цього меню

en: quoted printable character in armor - probably a buggy MTA has been used
uk: символи quoted printable у кодуванні ASCII — ймовірно, використано помилковий MTA

en: re-distribute this key to avoid potential algorithm mismatch problems
uk: повторно поширити цей ключ, щоб уникнути потенційних проблем з алгоритмами

en: read error
uk: помилка читання

en: read error in `%s': %s
uk: помилка читання у «%s»: %s

en: read failed: %s
uk: помилка читання: %s

en: reading from `%s'
uk: читання з «%s»

en: reading options from `%s'
uk: прочитати параметри з «%s»

en: reading public key failed: %s
uk: помилка читання відкритого ключа: %s

en: reading stdin ...
uk: читаємо дані з stdin...

en: reason for revocation:
uk: причина відкликання:

en: receiving line failed: %s
uk: помилка під час спроби отримання рядка: %s

en: refreshing %d keys from %s
uk: оновлюємо %d ключів з %s

en: refreshing 1 key from %s
uk: оновлюємо 1 ключ з %s

en: register a smartcard
uk: зареєструвати картку пам’яті

en: remove as much as possible from key after import
uk: вилучити максимум частин з ключа після імпортування

en: remove as much as possible from key during export
uk: вилучити максимум частин з ключа під час експортування

en: remove keys from the public keyring
uk: вилучити ключі з відкритого сховища ключів

en: remove keys from the secret keyring
uk: вилучити ключів з закритого сховища ключів

en: remove the passphrase from exported subkeys
uk: вилучити пароль з експортованих підключів

en: remove unusable parts from key after import
uk: вилучити невикористані частини ключа після імпортування

en: remove unusable parts from key during export
uk: вилучити невикористовувані частини ключа під час експортування

en: removing stale lockfile (created by %d)
uk: вилучення застарілого файла блокування (створено %d)

en: renaming `%s' to `%s' failed: %s
uk: спроба перейменування «%s» на «%s» зазнала невдачі: %s

en: repair damage from the pks keyserver during import
uk: відновлювати пошкодження сервером ключів pks під час імпортування

en: requesting key %s from %s
uk: надсилаємо запит щодо ключа %s з %s

en: requesting key %s from %s server %s
uk: надсилаємо запит щодо ключа %s до %s сервера %s

en: required certificate attributes missing: %s%s%s
uk: не вистачає обов’язкових атрибутів сертифіката: %s%s%s

en: resource problem: out of core
uk: проблема з ресурсами: вихід за межі пам’яті

en: response does not contain the RSA modulus
uk: відповідь не містить основи числення RSA

en: response does not contain the RSA public exponent
uk: відповідь не містить відкритого показника RSA

en: response does not contain the public key data
uk: відповідь не містить даних відкритого ключа

en: revocation comment:
uk: коментар щодо відкликання:

en: revoke key or selected subkeys
uk: відкликати ключ або вибрані підключі

en: revoke selected user IDs
uk: відкликати вибрані ідентифікатори користувачів

en: revoke signatures on the selected user IDs
uk: відкликати підписи для вибраних ідентифікаторів користувачів

en: revoked
uk: відкликано

en: revoked by your key %s on %s
uk: відкликано вашим ключем %s у %s

en: revoked: %s
uk: відкликано: %s

en: root certificate has expired
uk: строк дії кореневого сертифіката завершився

en: root certificate has now been marked as trusted
uk: кореневий сертифікат було позначено як надійний

en: root certificate is good
uk: належний кореневий сертифікат

en: root certificate is not marked trusted
uk: кореневий сертифікат не позначено як надійний

en: root certificate missing
uk: не виявлено кореневого сертифіката

en: root certificate not yet valid
uk: кореневий сертифікат ще не набув чинності

en: rounded up to %u bits
uk: округлено до %u бітів

en: run /subst on startup
uk: виконати /subst під час запуску

en: run in daemon mode (background)
uk: запустити у режимі фонової служби (фоновий)

en: run in multi server mode (foreground)
uk: запустити у режимі декількох серверів (основному режимі)

en: run in server mode
uk: запустити у режимі сервера

en: run in server mode (foreground)
uk: запустити у режимі сервера (основному)

en: run the Assuan server given on the command line
uk: запустити сервер Assuan, вказаний у командному рядку

en: save and quit
uk: зберегти і вийти

en: search for keys on a key server
uk: шукати ключі на сервері ключів

en: searching for "%s" from %s
uk: шукаємо «%s» з %s

en: searching for "%s" from %s server %s
uk: шукаємо «%s» на %s сервера %s

en: searching for names from %s
uk: шукаємо назви на %s

en: searching for names from %s server %s
uk: шукаємо назви з %s сервера %s

en: secret key "%s" not found: %s
uk: закритий ключ «%s» не знайдено: %s

en: secret key already stored on a card
uk: закритий ключ вже збережено на картці

en: secret key file (required)
uk: файл закритого ключа (обов’язковий)

en: secret key parts are not available
uk: закриті частини ключа недоступні

en: secret parts of key are not available
uk: закриті частини ключа недоступні

en: seems to be not encrypted
uk: здається, не зашифровано

en: select failed: %s
uk: помилка select: %s

en: select subkey N
uk: вибрати вказаний підключ

en: select user ID N
uk: вибрати вказаний ідентифікатор користувача

en: selected certification digest algorithm is invalid
uk: вибраний алгоритм створення контрольних сум для сертифікації є некоректним

en: selected cipher algorithm is invalid
uk: вибраний алгоритм шифрування є некоректним

en: selected compression algorithm is invalid
uk: вибраний алгоритм стискання є некоректним

en: selected digest algorithm is invalid
uk: вибраний алгоритм побудови контрольних сум є некоректним

en: self-signed certificate has a BAD signature
uk: самопідписаний сертифікат має ПОМИЛКОВИЙ підпис

en: sending key %s to %s
uk: надсилаємо ключ %s на %s

en: sending key %s to %s server %s
uk: надсилаємо ключ %s до %s сервера %s

en: sending line failed: %s
uk: помилка надсилання рядка: %s

en: set a notation for the selected user IDs
uk: встановити примітку для вибраного ідентифікатора користувача

en: set debugging flags
uk: встановити прапорці діагностики

en: set preference list for the selected user IDs
uk: встановити список параметрів для вибраних ідентифікаторів користувачів

en: set the preferred keyserver URL for the selected user IDs
uk: встановити адресу основного сервера ключів для вибраних ідентифікаторів користувачів

en: sh-style command output
uk: виведення команд у форматі sh

en: shadowing the key failed: %s
uk: помилка під час спроби хешування ключа: %s

en: shell
uk: оболонка

en: show IETF standard notations during signature listings
uk: показувати стандартні примітки IETF у списках підписів

en: show IETF standard notations during signature verification
uk: показувати стандартні примітки IETF під час перевірки підписів

en: show admin commands
uk: показати керівні команди

en: show all notations during signature listings
uk: показувати всі примітки у списках підписів

en: show all notations during signature verification
uk: показувати всі примітки під час перевірки підписів

en: show expiration dates during signature listings
uk: показувати дати завершення строків дії у списку підписів

en: show key fingerprint
uk: показати відбиток ключа

en: show only the primary user ID in signature verification
uk: показувати лише основний ідентифікатор користувача під час перевірки підписів

en: show policy URLs during signature listings
uk: показувати адреси правил у списках підписів

en: show policy URLs during signature verification
uk: показувати адреси правил під час перевірки підписів

en: show preferred keyserver URLs during signature listings
uk: показувати адреси основних серверів ключів у списках підписів

en: show preferred keyserver URLs during signature verification
uk: показувати адреси основних серверів ключів у списках перевірки підписів

en: show revoked and expired subkeys in key listings
uk: показувати відкликані та застарілі підключі у списках ключів

en: show revoked and expired user IDs in key listings
uk: показувати відкликані та застарілі ідентифікатори користувачів у списках ключів

en: show revoked and expired user IDs in signature verification
uk: показувати відкликані та застарілі ідентифікатори користувачів у списках перевірки підписів

en: show selected photo IDs
uk: показати вибрані фотоідентифікатори

en: show the keyring name in key listings
uk: показувати назву сховища ключів у списках ключів

en: show this help
uk: показати цю довідкову інформацію

en: show user ID validity during key listings
uk: показувати чинність ідентифікаторів користувачів у списках ключів

en: show user ID validity during signature verification
uk: показувати чинність ідентифікаторів користувача під час перевірки підписів

en: show user-supplied notations during signature listings
uk: показувати примітки користувача у списках підписів

en: show user-supplied notations during signature verification
uk: показувати вказані користувачем примітки під час перевірки підписів

en: sign a key
uk: підписати ключ

en: sign a key locally
uk: підписати ключ локально

en: sign or edit a key
uk: підписати або редагувати ключ

en: sign selected user IDs [* see below for related commands]
uk: підписати вибрані ідентифікатори користувачів [* нижче наведено відповідні команди]

en: sign selected user IDs locally
uk: підписати вибрані ідентифікатори користувача локально

en: sign selected user IDs with a non-revocable signature
uk: підписати вибрані ідентифікатори користувача підписом, який не можна відкликати

en: sign selected user IDs with a trust signature
uk: підписати вибрані ідентифікатори користувача підписом надійності

en: signature not created during lifetime of certificate
uk: підпис не було створено під час строку дії сертифіката

en: signature verification suppressed
uk: перевірку підписів придушено

en: signatures created so far: %lu
uk: вже створено підписів: %lu

en: signed by your key %s on %s%s%s
uk: підписано вашим ключем %s %s%s%s

en: signing failed: %s
uk: помилка під час спроби підписування: %s

en: signing subkey %s is already cross-certified
uk: підписування підключа %s вже перехресно сертифіковано

en: signing:
uk: підписування:

en: skipped "%s": %s
uk: пропущено «%s»: %s

en: skipped "%s": duplicated
uk: пропущено «%s»: дублювання

en: skipped: public key already set
uk: пропущено: відкритий ключ вже встановлено

en: skipped: public key already set as default recipient
uk: пропущено: відкритий ключ вже встановлено для типового отримувача

en: skipped: secret key already present
uk: пропущено: закритий ключ вже існує

en: skipping block of type %d
uk: пропускаємо блок типу %d

en: skipping v3 self-signature on user ID "%s"
uk: пропускаємо самопідпис v3 для ідентифікатора користувача «%s»

en: socket name `%s' is too long
uk: назва сокета «%s» є надто довгою

en: ssh handler 0x%lx for fd %d started
uk: запущено обробник ssh 0x%lx для дескриптора файла %d

en: ssh handler 0x%lx for fd %d terminated
uk: обробник ssh 0x%lx дескриптора файла %d завершив роботу

en: ssh keys greater than %d bits are not supported
uk: підтримки ключів ssh, що складаються з понад %d бітів, не передбачено

en: standalone revocation - use "gpg --import" to apply
uk: окреме відкликання — скористайтеся командою «gpg --import» для застосування

en: standalone signature of class 0x%02x
uk: окремий підпис класу 0x%02x

en: stat() failed for `%s': %s
uk: помилка stat() щодо «%s»: %s

en: statement "%s" ignored in `%s', line %d
uk: проігноровано інструкцію «%s» у «%s», рядок %d

en: storing key onto card failed: %s
uk: спроба зберігання ключа на картці зазнала невдачі: %s

en: subkey %s does not sign and so does not need to be cross-certified
uk: підключ %s не призначено для підписування, отже його не потрібно перехресно сертифікувати

en: subpacket of type %d has critical bit set
uk: підпакет типу %d містить критичний набір бітів

en: switching to chain model
uk: перемикаємося на ланцюгову модель

en: symmetric encryption of `%s' failed: %s
uk: помилка під час спроби симетричного шифрування «%s»: %s

en: system error while calling external program: %s
uk: системна помилка під час спроби виклику зовнішньої програми: %s

en: system trustlist `%s' not available
uk: список довіри системи «%s» недоступний

en: textmode
uk: текстовий

en: the IDEA cipher plugin is not present
uk: не виявлено додатка шифрування IDEA

en: the NullPIN has not yet been changed
uk: NullPIN ще не було змінено

en: the available CRL is too old
uk: доступний список відкликання є занадто старим

en: the given certification policy URL is invalid
uk: вказана адреса правил сертифікації є некоректною

en: the given preferred keyserver URL is invalid
uk: вказана адреса основного сервера ключів є некоректною

en: the given signature policy URL is invalid
uk: вказана адреса правил підписування є некоректною

en: the signature could not be verified.
    Please remember that the signature file (.sig or .asc)
    should be the first file given on the command line.
uk: не вдалося перевірити підпис.
    Будь ласка, пам’ятайте, що файл підпису (.sig або .asc)
    має бути першим файлом, вказаним у командному рядку.

en: the status of the certificate is unknown
uk: стан сертифікату є невідомим

en: there is a secret key for public key "%s"!
uk: маємо закритий ключ для відкритого ключа «%s»!

en: this is a PGP generated Elgamal key which is not secure for signatures!
uk: це ключ Elgamal створений за допомогою PGP, цей ключ недостатньо безпечний для підписування!

en: this key has already been designated as a revoker
uk: цей ключ вже було позначено як призначений для відкликання

en: this may be caused by a missing self-signature
uk: причиною цього може бути те, що немає самопідпису

en: this message may not be usable by %s
uk: використання цього повідомлення щодо %s може бути неможливим

en: this platform requires temporary files when calling external programs
uk: на цій платформі слід використовувати тимчасові файли під час виклику зовнішніх програм

en: toggle between the secret and public key listings
uk: перемкнутися між списками закритих і відкритих ключів

en: toggle the signature force PIN flag
uk: увімкнути або вимкнути позначку примусового пінкоду підпису

en: too many cipher preferences
uk: занадто багато записів переваг шифрів

en: too many compression preferences
uk: занадто багато записів переваг стискання

en: too many digest preferences
uk: занадто багато записів переваг контрольних сум

en: too many entries in pk cache - disabled
uk: занадто багато записів у кеші pk — вимкнено

en: tool class (confucius)
uk: клас інструмента (confucius)

en: total number processed: %lu
uk: загалом оброблено: %lu

en: trust record %lu is not of requested type %d
uk: запис довіри %lu не належить до вказаного типу %d

en: trust record %lu, req type %d: read failed: %s
uk: запис довіри %lu, тип запиту %d: помилка читання: %s

en: trust record %lu, type %d: write failed: %s
uk: запис щодо довіри %lu, тип %d: помилка записування: %s

en: trust: %s
uk: надійність: %s

en: trustdb rec %lu: lseek failed: %s
uk: запис trustdb %lu: помилка lseek: %s

en: trustdb rec %lu: write failed (n=%d): %s
uk: запис trustdb %lu: помилка запису (n=%d): %s

en: trustdb transaction too large
uk: занадто велика операція trustdb

en: trustdb: lseek failed: %s
uk: trustdb: помилка lseek: %s

en: trustdb: read failed (n=%d): %s
uk: trustdb: помилка читання (n=%d): %s

en: trustdb: sync failed: %s
uk: trustdb: помилка синхронізації: %s

en: trustlevel adjusted to FULL due to valid PKA info
uk: рівень довіри змінено на FULL (повна) через коректність даних PKA

en: trustlevel adjusted to NEVER due to bad PKA info
uk: рівень довіри змінено на NEVER (ніколи) через помилки у даних PKA

en: ultimate
uk: безмежна

en: unable to display photo ID!
uk: показ фотоідентифікатора неможливий!

en: unable to execute external program
uk: не вдалося виконати зовнішню програму

en: unable to execute program `%s': %s
uk: не вдалося виконати програму «%s»: %s

en: unable to execute shell `%s': %s
uk: не вдалося виконати оболонку «%s»: %s

en: unable to open JPEG file `%s': %s
uk: не вдалося відкрити файл JPEG «%s»: %s

en: unable to read external program response: %s
uk: не вдалося прочитати відповідь зовнішньої програми: %s

en: unable to set exec-path to %s
uk: не вдалося встановити шлях для запуску у значення %s

en: unable to update trustdb version record: write failed: %s
uk: не вдалося оновити запис версії trustdb: помилка запису: %s

en: unable to use the IDEA cipher for all of the keys you are encrypting to.
uk: не можна використовувати шифр IDEA для всіх ключів, якими виконується шифрування.

en: unable to use unknown trust model (%d) - assuming %s trust model
uk: використання невідомої моделі довіри (%d) неможливе — припускаємо модель довіри %s

en: unblock the PIN using a Reset Code
uk: розблокувати під коду за допомогою коду скидання

en: uncompressed|none
uk: uncompressed|немає

en: undefined
uk: не визначено

en: unexpected armor:
uk: неочікуваний формат ASCII:

en: unknown
uk: невідомо

en: unknown armor header:
uk: некоректний заголовок ASCII:

en: unknown command `%s'
uk: невідома команда «%s»

en: unknown configuration item `%s'
uk: невідомий пункт налаштувань «%s»

en: unknown default recipient "%s"
uk: невідомий типовий отримувач «%s»

en: unknown key protection algorithm
uk: невідомий алгоритм захисту ключа

en: unknown option `%s'
uk: невідомий параметр «%s»

en: unknown protection algorithm
uk: невідомий алгоритм захисту

en: unknown validation model `%s'
uk: невідома модель перевірки «%s»

en: unnatural exit of external program
uk: неприродний вихід з зовнішньої програми

en: unspecified
uk: не вказано

en: unsupported algorithm: %s
uk: непідтримуваний алгоритм: %s

en: update all keys from a keyserver
uk: оновити всі ключів з сервера ключів

en: update failed: %s
uk: помилка оновлення: %s

en: update secret failed: %s
uk: спроба оновлення пароля зазнала невдачі: %s

en: update the trust database
uk: оновити базу даних довіри

en: usage: %s
uk: використання: %s

en: usage: gpg [options]
uk: використання: gpg [параметри]

en: usage: gpgconf [options]
uk: використання: gpgconf [параметри]

en: usage: gpgsm [options]
uk: використання: gpgsm [параметри]

en: use a log file for the server
uk: використовувати файл журналу для сервера

en: use a standard location for the socket
uk: використовувати для сокета стандартне розташування

en: use as output file
uk: використати файл для виведення даних

en: use canonical text mode
uk: використовувати канонічний текстовий режим

en: use option "--delete-secret-keys" to delete it first.
uk: спершу скористайтеся параметром «--delete-secret-keys» для його вилучення.

en: use strict OpenPGP behavior
uk: строго використовувати стандарт OpenPGP

en: use system's HTTP proxy setting
uk: використовувати загальносистемний проксі-сервер HTTP

en: use system's dirmngr if available
uk: використовувати доступний системний dirmngr

en: use temporary files to pass data to keyserver helpers
uk: використовувати тимчасові файли для передавання даних до допоміжних програм сервера ключів

en: use variable length input for pinpad
uk: використовувати для клавіатурної панелі змінну довжину введених даних

en: user ID "%s" is already revoked
uk: ідентифікатор користувача «%s» вже відкликано

en: user ID: "%s"
uk: Ідентифікатор користувача: «%s»

en: using %s trust model
uk: використовуємо модель довіри %s

en: using cipher %s
uk: використано шифр %s

en: using default PIN as %s
uk: використовуємо типовий пінкод як %s

en: using subkey %s instead of primary key %s
uk: використовуємо підключ %s замість основного ключа %s

en: validate signatures with PKA data
uk: перевірити підписи за допомогою даних PKA

en: validation model requested by certificate: %s
uk: модель перевірки, запитана сертифікатом: %s

en: validation model used: %s
uk: використана модель перевірки: %s

en: validity: %s
uk: чинність: %s

en: verbose
uk: докладний режим

en: verification of Admin PIN is currently prohibited through this command
uk: перевірку адміністративного пінкоду заборонено цією командою

en: verify CHV%d failed: %s
uk: помилка перевірки CHV%d: %s

en: verify a signature
uk: перевірити підпис

en: verify the PIN and list all data
uk: перевірити пінкод і показати список всіх даних

en: waiting %d seconds for the agent to come up
uk: очікування %d на працездатність агента

en: waiting for lock %s...
uk: очікування на блокування %s…

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
uk: очікування на блокування (зайнято %d%s) %s...

en: waiting for process %d to terminate failed: %s
uk: не вдалося дочекатися завершення процесу %d: %s

en: waitpid failed: %s
uk: помилка waitpid: %s

en: weak key created - retrying
uk: створено слабкий ключ — повторюємо спробу

en: weird size for an encrypted session key (%d)
uk: дивний розмір для зашифрованого ключа сеансу (%d)

en: will not run with insecure memory due to %s
uk: не буде запущено з помилками у захисті пам’яті через %s

en: writing direct signature
uk: записування безпосереднього підпису

en: writing key binding signature
uk: записування підпису прив’язування ключа

en: writing new key
uk: записування нового ключа

en: writing public key to `%s'
uk: записуємо відкритий ключ до «%s»

en: writing secret key stub to `%s'
uk: спроба запису заглушки закритого ключа до «%s»

en: writing secret key to `%s'
uk: спроба запису закритого ключа до «%s»

en: writing self signature
uk: записування самопідпису

en: writing to `%s'
uk: записуємо до «%s»

en: writing to stdout
uk: записуємо до stdout

en: yY
uk: yYтТ

en: yes
uk: yes|так

en: you can only clearsign with PGP 2.x style keys while in --pgp2 mode
uk: підписування текстовим ключем можливе лише за допомогою ключів у форматі PGP 2.x у режимі --pgp2

en: you can only detach-sign with PGP 2.x style keys while in --pgp2 mode
uk: підписування від’єднаним ключем можливе лише за допомогою ключів у форматі PGP 2.x у режимі --pgp2

en: you can only encrypt to RSA keys of 2048 bits or less in --pgp2 mode
uk: шифрувати ключами RSA з розміром у 2048 бітів або менше лише у режимі --pgp2

en: you can only make detached or clear signatures while in --pgp2 mode
uk: від’єднані та текстові підписи можна створювати лише у режимі --pgp2

en: you can update your preferences with: gpg --edit-key %s updpref save
uk: оновити записи перевад можна за допомогою команди: gpg --edit-key %s updpref save

en: you can't sign and encrypt at the same time while in --pgp2 mode
uk: у режимі --pgp2 не можна одночасно підписувати і зашифровувати дані

en: you cannot appoint a key as its own designated revoker
uk: не можна призначати ключ власним підписаним відкликанням

en: you cannot use --symmetric --encrypt while in %s mode
uk: не можна використовувати комбінацію --symmetric --encrypt у режимі %s

en: you cannot use --symmetric --encrypt with --s2k-mode 0
uk: не можна використовувати комбінацію --symmetric --encrypt у режимі --s2k-mode 0

en: you cannot use --symmetric --sign --encrypt while in %s mode
uk: не можна використовувати комбінацію --symmetric --sign --encrypt у режимі %s

en: you cannot use --symmetric --sign --encrypt with --s2k-mode 0
uk: не можна використовувати комбінацію --symmetric --sign --encrypt у режимі --s2k-mode 0

en: you found a bug ... (%s:%d)
uk: ви виявили ваду… (%s:%d)

en: you may not use %s while in %s mode
uk: не можна використовувати %s у режимі %s

en: you may not use cipher algorithm `%s' while in %s mode
uk: не можна використовувати алгоритм шифрування «%s» у режимі %s

en: you may not use compression algorithm `%s' while in %s mode
uk: не можна використовувати алгоритм стискання «%s» у режимі %s

en: you may not use digest algorithm `%s' while in %s mode
uk: не можна використовувати алгоритм створення контрольних сум «%s» у режимі %s

en: you may want to start the gpg-agent first
uk: вам варто спочатку запустити gpg-agent

en: you must use files (and not a pipe) when working with --pgp2 enabled.
uk: вам слід використовувати файли (не канали даних) під час роботи з увімкненим --pgp2.

en: |AN|New Admin PIN
uk: |AN|Новий адміністративний пінкод

en: |A|Please enter the Admin PIN
uk: |A|Вкажіть адміністративний пінкод

en: |A|Please enter the Admin PIN%%0A[remaining attempts: %d]
uk: |A|Будь ласка, вкажіть адміністративний пінкод%%0A[залишилося спроб: %d]

en: |COMPONENT|change options
uk: |COMPONENT|змінити параметри

en: |COMPONENT|check options
uk: |COMPONENT|перевірити параметри

en: |COMPONENT|list options
uk: |COMPONENT|показати список параметрів

en: |FD|write status info to this FD
uk: записувати до дескриптора файла дані щодо стану

en: |FILE|add keyring to the list of keyrings
uk: додати сховище ключів до списку сховищ ключів

en: |FILE|check new passphrases against pattern in FILE
uk: |FILE|перевіряти нові паролі за зразком з вказаного файла

en: |FILE|read options from FILE
uk: прочитати параметри з вказаного файла

en: |FILE|run commands from FILE on startup
uk: |FILE|виконати команди з вказаного файла під час запуску

en: |FILE|take policy information from FILE
uk: взяти дані щодо правил з вказаного файла

en: |FILE|take the keys from the keyring FILE
uk: визначити ключі з файла сховища ключів ФАЙЛ

en: |FILE|write a log to FILE
uk: |FILE|записувати журнал до файла

en: |FILE|write a server mode log to FILE
uk: записувати журнал режиму сервера до файла

en: |FILE|write an audit log to FILE
uk: записувати журнал перевірки до файла

en: |FILE|write environment settings also to FILE
uk: записати параметри середовища і до файла

en: |FILE|write output to FILE
uk: |FILE|записати дані до вказаного файла

en: |FILE|write server mode logs to FILE
uk: |FILE|записувати журнал режиму сервера до файла

en: |LEVEL|set the debugging level to LEVEL
uk: |LEVEL|встановити вказаний рівень діагностики

en: |MECHANISMS|use MECHANISMS to locate keys by mail address
uk: |MECHANISMS|використовувати вказаний механізм для пошуку ключів за адресою

en: |NAME|connect to Assuan socket NAME
uk: |NAME|встановити з’єднання з вказаним сокетом Assuan

en: |NAME|encrypt to user ID NAME as well
uk: |NAME|шифрувати також до вказаного ідентифікатора користувача

en: |NAME|use NAME as PC/SC driver
uk: |NAME|використовувати вказаний драйвер PC/SC

en: |NAME|use NAME as ct-API driver
uk: |NAME|використовувати вказаний драйвер ct-API

en: |NAME|use NAME as default secret key
uk: |NAME|використовувати вказаний типовий закритий ключ

en: |NAME|use cipher algorithm NAME
uk: |NAME|використовувати вказаний алгоритм шифрування

en: |NAME|use encoding NAME for PKCS#12 passphrases
uk: використовувати вказане кодування для паролів PKCS#12

en: |NAME|use message digest algorithm NAME
uk: |NAME|використовувати вказаний алгоритм обчислення контрольної суми повідомлення

en: |NP|Please enter a new PIN Unblocking Code (PUK) for the key to create qualified signatures.
uk: |NP|Будь ласка, вкажіть новий код розблокування пінкоду (PUK) для створення якісних підписів.

en: |NP|Please enter a new PIN Unblocking Code (PUK) for the standard keys.
uk: |NP|Будь ласка, вкажіть новий код розблокування пінкоду (PUK) для стандартних ключів.

en: |N|Initial New PIN
uk: |N|Початковий новий пінкод

en: |N|New PIN
uk: |N|Новий пінкод

en: |N|Please enter a new PIN for the key to create qualified signatures.
uk: |N|Будь ласка, вкажіть новий пінкод для ключа, призначеного для створення якісних підписів.

en: |N|Please enter a new PIN for the standard keys.
uk: |N|Вкажіть новий пінкод для стандартних ключів.

en: |N|connect to reader at port N
uk: |N|з’єднатися зі зчитувачем на вказаному порту

en: |N|disconnect the card after N seconds of inactivity
uk: |N|від’єднати бездіяльну вказану кількість секунд картку

en: |N|expire SSH keys after N seconds
uk: |N|завершувати строк дії ключів SSH за N секунд

en: |N|expire cached PINs after N seconds
uk: вважати кешовані пінкоди за вказану кількість секунд

en: |N|expire the passphrase after N days
uk: |N|завершувати строк дії паролів за вказану кількість днів

en: |N|number of certificates to include
uk: кількість сертифікатів, які слід включити

en: |N|require at least N non-alpha characters for a new passphrase
uk: |N|вимагати у нових паролях не менше вказаної кількості нелітер

en: |N|set compress level to N (0 disables)
uk: |N|встановити рівень стиснення (0 — вимкнути)

en: |N|set maximum PIN cache lifetime to N seconds
uk: |N|встановити максимальний строк дії кешу пінкодів у секундах

en: |N|set maximum SSH key lifetime to N seconds
uk: |N|встановити максимальний строк дії ключа SSH у секундах

en: |N|set minimal required length for new passphrases to N
uk: |N|встановити вказану мінімальну довжину нових паролів

en: |PGM|use PGM as the PIN-Entry program
uk: використовувати вказану програму пінзаписів

en: |PGM|use PGM as the SCdaemon program
uk: використовувати вказану програму SCdaemon

en: |P|Please enter the PIN Unblocking Code (PUK) for the key to create qualified signatures.
uk: |P|Будь ласка, вкажіть код розблокування пінкоду (PUK) для створення якісних підписів.

en: |P|Please enter the PIN Unblocking Code (PUK) for the standard keys.
uk: |P|Будь ласка, вкажіть код розблокування пінкоду (PUK) для стандартних ключів.

en: |RN|New Reset Code
uk: |RN|Новий код скидання

en: |SPEC|set up email aliases
uk: |SPEC|встановити замінники адреси електронної пошти

en: |SPEC|use this keyserver to lookup keys
uk: використовувати цей сервер ключів для пошуку

en: |URL|use keyserver at URL
uk: |URL|використовувати сервер ключів за адресою

en: |USER-ID|encrypt for USER-ID
uk: |USER-ID|зашифрувати для вказаного ідентифікатора

en: |USER-ID|use USER-ID as default secret key
uk: |USER-ID|використовувати ідентифікатор користувача як типовий закритий ключ

en: |USER-ID|use USER-ID to sign or decrypt
uk: |USER-ID|використовувати для створення підписів або розшифрування вказаний ідентифікатор

en: |audit-log-result|Bad
uk: |audit-log-result|Перевірку не пройдено

en: |audit-log-result|Error
uk: |audit-log-result|Помилка

en: |audit-log-result|Good
uk: |audit-log-result|Перевірку пройдено

en: |audit-log-result|No certificate
uk: |audit-log-result|Немає сертифіката

en: |audit-log-result|Not enabled
uk: |audit-log-result|Не увімкнено

en: |audit-log-result|Not supported
uk: |audit-log-result|Не підтримується

en: |audit-log-result|Not used
uk: |audit-log-result|Не використано

en: |audit-log-result|Okay
uk: |audit-log-result|Гаразд

en: |audit-log-result|Skipped
uk: |audit-log-result|Пропущено

en: |audit-log-result|Some
uk: |audit-log-result|Декілька

en: |pinentry-label|PIN:
uk: Пінкод:

en: |pinentry-label|_Cancel
uk: _Скасувати

en: |pinentry-label|_OK
uk: _Гаразд

en: ||Please enter the Admin PIN and New Admin PIN
uk: |A|Вкажіть новий адміністративний пінкод

en: ||Please enter the PIN
uk: ||Вкажіть пінкод

en: ||Please enter the PIN and New PIN
uk: ||Вкажіть новий пінкод

en: ||Please enter the PIN for the key to create qualified signatures.
uk: ||Будь ласка, вкажіть пінкод для ключа, призначеного для створення якісних підписів.

en: ||Please enter the PIN for the standard keys.
uk: ||Вкажіть пінкод для стандартних ключів.

en: ||Please enter the PIN%%0A[sigs done: %lu]
uk: ||Будь ласка, вкажіть пінкод%%0A[підписів: %lu]

en: ||Please enter the Reset Code for the card
uk: ||Вкажіть код скидання коду картки

en: ||Please enter your PIN at the reader's pinpad
uk: ||Вкажіть ваш пінкод за допомогою клавіатурної панелі зчитувача
